Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacje

Nasze sklepy

znajdziesz tam produkty idealnie
dopasowane do Twoich potrzeb

Lepsza strona grillowania! : Grille markowe
Grille markowe 2022-06-23

Akcesoria do grillowania Weber - jak zwiększyć możliwości grilla?

Amerykańska marka Weber dostarcza najwyższej jakości urządzenia, które są mobilnymi kuchniami ogrodowymi. Nieskomplikowane w obsłudze, wyróżniają się nietuzinkowymi rozwiązaniami. Bardzo sobie je chwalą zarówno grill masterzy z wieloletnim doświadczeniem, jak i ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z grillowaniem. Jeśli dodamy do tego prawdziwie rewolucyjne akcesoria do grillowania, to lista potraw, jakie każdy będzie mógł samodzielnie przygotować, wzbogaci się o zaskakujące i przepyszne dania.

Czytaj więcej

Grille markowe 2022-06-15

Grill gazowy Broil King - dlaczego warto zainwestować?

Dlaczego topowi grill masterzy wybierają markę Broil King ® i grillowanie na gazie? Grill gazowy Broil King® pozwala ustawić precyzyjną temperaturę i potem nad nią panować, a to przekłada się na jakość potraw, łatwiej się czyści i jest tańszy w użytkowaniu. Gaz zawiera najmniej toksycznych substancji i generuje mniejsze stężenie produktów spalania, więc potrawy są zdrowsze.

Czytaj więcej

Grille markowe 2022-06-01

Top 5 - czyli najlepsze grille gazowe 2022 według Jurka Sobieniaka

Kiedy już jesteś przekonany do zakupu grilla gazowego, pozostaje zdecydować się na konkretną markę i model. Poprosiliśmy o rekomendację zaprzyjaźnionego z nami wirtuoza grillowania, Jurka Sobieniaka i oto co miał nam w tej sprawie do powiedzenia...

Czytaj więcej

Grille markowe 2022-05-30

Grill gazowy czy grill węglowy? Który z nich wybrać?

Potrawy z grilla gazowego są bez smaku, a na grillu węglowym nie można przyrządzać bardziej wymagających niż karkówka i kiełbaski potraw. To oczywiście są mity, a ten tekst napisaliśmy po to, żeby się z nimi rozprawić i pomóc wybrać grill odpowiadający Twoim potrzebom.

Czytaj więcej

Grille markowe 2022-05-30

Odkryj zalety korzystania z grilla gazowego

Jeśli cenisz szybkie, nieskomplikowane grillowanie bez brudzenia sobie rąk to grill gazowy jest dla Ciebie. Ten rodzaj grilla daje niemal nieograniczone możliwości podczas przyrządzania potraw, dzięki czemu, są one wyjątkowo smaczne i soczyste. To mit, że jedynie grillowanie nad żarem węgla zapewnia daniom ten wyjątkowy, nieporównywalny z niczym innym aromat. Zarówno węgiel jak i gaz to tylko źródła ciepła i to nie one odpowiadają za smakowe walory mięs i warzyw, lecz temperatura i czas grillowania.

Czytaj więcej

Grille markowe 2022-05-30

Grille Weber ® - Lepszego partnera do grillowania nie znajdziesz!

Dlaczego grille Weber® to doskonały wybór dla amatorów soczystych i aromatycznych potraw prosto z rusztu? Odpowiedź jest prosta – marka dostarcza najwyższej jakości produkty, które sprawiają, że grillowanie staje się niezwykle smakowitym zajęciem.

Czytaj więcej

Grille markowe 2022-06-07

Grille Broil King ® - Sztuka grillowania doprowadzona do perfekcji

To, co wyróżnia gazowe grille Broil King ® spośród innych marek to unikalny system Performance Grilling Technology. To on odpowiada za perfekcyjnie dopracowany smak oraz najwyższą jakość potraw przyrządzanych na grillach Broil King ®.

Czytaj więcej

Grille markowe 2022-05-30

Połączyła nas miłość do grillowania!

Tak powstała lepsza strona grillowania, gdzie będziemy zachęcać do wykorzystywania w pełni swojego grilla , a wraz z Jurkiem będziemy Was edukować w tym zakresie, uczyć, szkolić i prezentować autorskie przepisy.

Czytaj więcej