baseny stelażowe

Katalog

Producent

Informacje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Dane teleadresowe i godziny otwarcia

baseny stelażowe

Basen stelażowy

Baseny ogrodowe stanowią obecnie jedną z najpopularniejszych letnich atrakcji w ogrodach i ogródkach. Za ich wyborem przemawia relatywnie duży rozmiar oraz stabilna konstrukcja, która zdaniem wielu użytkowników jest jedną z najbardziej komfortowych w użytkowaniu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników, oferujemy Państwu bogaty wybór basenów na stelażu renomowanych marek. Basen ogrodowy Bestway to gwarancja jakości i trwałości oraz czysta przyjemność użytkowania. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Basen ogrodowy Bestway

Baseny na stelażu Bestway są projektowane i wykonywane w taki sposób, żeby jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby swoich użytkowników. Wyróżnia je relatywnie duży rozmiar, a zarazem kompaktowość ułatwiająca przechowywanie basenu w sezonie jesienno-zimowym. Po złożeniu basen stelażowy zajmuje praktycznie tyle samo lub niewiele więcej miejsca niż basen dmuchany. Wszystko zależy oczywiście od rozmiaru basenu. A te, dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu z łatwością możemy dobrać pojemność basenu ogrodowego Bastway do naszych indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Decydując się na wybór rozmiaru i kształtu basenu warto wziąć pod uwagę zmienne takie, jak powierzchnia ogrodu jaką chcemy/możemy przeznaczyć na rozstawienie basenu na stelażu oraz średnia liczba osób, które będą z niego korzystały.

Basen na stelażu a akcesoria

Dbając o komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania basenu ogrodowego nie możemy zapominać o odpowiednich systemach uzdatniania i filtracji wody. Do uzdatniania doskonale nada się dedykowana chemia basenowa, do filtrowania natomiast pompa do basenu. W zależności od rozmiaru basenu warto również pomyśleć o zaopatrzeniu się w akcesoria ułatwiające korzystanie z atrakcji. Jednym z nich jest z pewnością drabinka do basenu, dzięki której zarówno młodsi użytkownicy basenu, jak i dorośli będą mogli bezpiecznie wejść i wyjść z wody.

baseny stelażowe Jest 49 produktów.

Pokazuje 1 - 49 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 49 z 49 elementów