grille węglowe

Katalog

Informacje

grille węglowe

Grille węglowe

Każdy miłośnik smacznych potraw znajdzie tu odpowiedni grill stalowy lub grill żeliwny dla siebie. Grille na kółkach, z pokrywą, bocznymi półkami, w różnych kształtach i kolorach. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na wysokiej jakości grille węglowe.

Grille węglowe

Są pasjonaci potraw z rusztu, którzy nie zamieniliby smaku dań grillowanych na grillach węglowych za nic, nawet za wygodę i komfort użytkowania jakie dają nowoczesne grille gazowe lub elektryczne. Dla tych z Państwa, którzy nie wyobrażają sobie grillowania bez węgla drzewnego i podpałki oferujemy szeroki wybór grillów węglowych. W stałym asortymencie posiadamy grille węglowe stalowe i żeliwne, charakteryzujące się z różnicowaną konstrukcją. Znajdziecie tu Państwo zarówno niezwykle łatwe w obsłudze grille jednorazowe na tackach aluminiowych, jak i grill żeliwny beczkowy. Nasz asortyment to także szeroki wybór tradycyjnych urządzeń grillujących prostokątnych i okrągłych w różnych rozmiarach.

Inne grille węglowe

Klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań zachęcamy do zapoznania się z propozycjami, takimi jak grill kominowy czy grill wiszący. W ofercie posiadamy również grille stalowe w postaci zamykanych kociołków, w których dania grillują się szybciej, jednocześnie zachowując pełnię smaku i aromatu. Ale to jeszcze nie wszystko… Starając się odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania naszych klientów oferujemy również grille węglowe wyposażone dodatkowo w funkcję wędzenia. Jednym z takich urządzeń jest grill lokomotywa z osobną komorą do wędzenia. Tego typu rozwiązania umożliwiają jednoczesne przyrządzanie dań bezpośrednio nad żarem, jak i w komorze wędzarniczej.

Nasze grille węglowe – zarówno grill stalowy, jak i grill żeliwny – charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na wysokie walory estetyczne oferowanych urządzeń oraz ich trwałość przez długi czas. Mobilność grillów gazowych pozwala na ich komfortową eksploatację w ogrodzie, na polu namiotowym oraz podczas każdego innego wyjazdu.

A może wolisz grill gazowy? Taki też znajdziesz w naszej szerokiej ofercie urządzeń grillujących. Posiadamy grille gazowe renomowanych marek, jak również szeroki wybór akcesoriów. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

grille węglowe Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów