grille węglowe

Katalog

Informacje

Nasze sklepy

znajdziesz tam produkty idealnie
dopasowane do Twoich potrzeb

grille węglowe

Grille węglowe

Każdy miłośnik smacznych potraw znajdzie tu odpowiedni grill stalowy lub grill żeliwny dla siebie. Grille na kółkach, z pokrywą, bocznymi półkami, w różnych kształtach i kolorach. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na wysokiej jakości grille węglowe.

Grille węglowe

Są pasjonaci potraw z rusztu, którzy nie zamieniliby smaku dań grillowanych na grillach węglowych za nic, nawet za wygodę i komfort użytkowania jakie dają nowoczesne grille gazowe lub elektryczne. Dla tych z Państwa, którzy nie wyobrażają sobie grillowania bez węgla drzewnego i podpałki oferujemy szeroki wybór grillów węglowych. W stałym asortymencie posiadamy grille węglowe stalowe i żeliwne, charakteryzujące się z różnicowaną konstrukcją. Znajdziecie tu Państwo zarówno niezwykle łatwe w obsłudze grille jednorazowe na tackach aluminiowych, jak i grill żeliwny beczkowy. Nasz asortyment to także szeroki wybór tradycyjnych urządzeń grillujących prostokątnych i okrągłych w różnych rozmiarach.

Inne grille węglowe

Klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań zachęcamy do zapoznania się z propozycjami, takimi jak grill kominowy czy grill wiszący. W ofercie posiadamy również grille stalowe w postaci zamykanych kociołków, w których dania grillują się szybciej, jednocześnie zachowując pełnię smaku i aromatu. Ale to jeszcze nie wszystko… Starając się odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania naszych klientów oferujemy również grille węglowe wyposażone dodatkowo w funkcję wędzenia. Jednym z takich urządzeń jest grill lokomotywa z osobną komorą do wędzenia. Tego typu rozwiązania umożliwiają jednoczesne przyrządzanie dań bezpośrednio nad żarem, jak i w komorze wędzarniczej.

Nasze grille węglowe – zarówno grill stalowy, jak i grill żeliwny – charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na wysokie walory estetyczne oferowanych urządzeń oraz ich trwałość przez długi czas. Mobilność grillów gazowych pozwala na ich komfortową eksploatację w ogrodzie, na polu namiotowym oraz podczas każdego innego wyjazdu.

A może wolisz grill gazowy? Taki też znajdziesz w naszej szerokiej ofercie urządzeń grillujących. Posiadamy grille gazowe renomowanych marek, jak również szeroki wybór akcesoriów. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

grille węglowe Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów