baseny rozporowe

Katalog

Producent

Informacje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Dane teleadresowe i godziny otwarcia

baseny rozporowe

Baseny rozporowe

Baseny rozporowe to jedna z najpopularniejszych kategorii basenów ogrodowych. Klienci wybierają je ze względu na łatwość obsługi oraz wygodę użytkowania, idące w parze z relatywnie dużą pojemnością zapewniającą godziny świetnej zabawy dla całej rodziny. Baseny rozporowe najlepiej sprawdzają się w ogrodach i ogródkach, w których możemy przeznaczyć na atrakcję wodną nieco więcej przestrzeni. To doskonała alternatywa dla bardziej złożonych konstrukcyjnie basenów stelażowych oraz mniejszych basenów dmuchanych.

Jako importer marki Bestway w asortymencie posiadamy szeroki wybór najlepszych na rynku basenów rozporowych w różnych rozmiarach. Klientów, którzy chcą dodatkowo zabezpieczyć dno basenu przed uszkodzeniami mechanicznymi polecamy również plandeki i agrotkaniny, które doskonale sprawdzają się jako podłoże pod baseny rozporowe. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Przypominamy również o skompletowaniu odpowiednich akcesoriów basenowych. Klientom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z atrakcjami wodnymi polecamy przede wszystkim profesjonalne pompy do basenu oraz chemię basenową.

Czy basen rozporowy sprawdzi się w moim ogrodzie?

Baseny rozporowe wymagają odpowiedniego przygotowania podłoża. Rozkładane bezpośrednio na tarasach lub wybrukowanych powierzchniach nie sprawdzają się najlepiej, dlatego polecamy zastosowanie mat oraz plandek ochronnych. Dzięki temu basen jest jeszcze bardziej wygony w użytkowaniu i mniej narażony na uszkodzenia mechaniczne.

Ze względu na swoje rozmiary baseny rozporowe najlepiej sprawdzają się jako atrakcja dla całej rodziny. Myśląc tylko i wyłącznie o zapewnieniu zabawy małym dzieciom, lepiej wstrzymać się z inwestycją w basen rozporowy i kupić tradycyjny basen dmuchany o niewielkiej pojemności. Jego zaletą jest uniwersalny charakter. Mały basen dmuchany z powodzeniem może być wykorzystywany zarówno jako atrakcja wodna, jak i basen z piłeczkami. Zabawę w basenie z pewnością urozmaici zjeżdżalnia ogrodowa.

baseny rozporowe Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów