odstraszacze zwierząt, pułapki i trutki

Informacje

odstraszacze zwierząt, pułapki i trutki

Odstraszacze zwierząt

Kopiec kreta? A może grządka przekopana przez nornicę? Grillowanie przerwane przez nalot komarów? A może nasiona kwiatów lub warzyw wydziobane przez ptaki? Niektóre zwierzęta i owady potrafią skutecznie uprzykrzać życie ogrodnikom i działkowcom, szczególnie tym, którym zależy na dorodności upraw. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom w zakresie ochrony ogrodu przed szkodnikami oferujemy odstraszacze zwierząt. Nasz asortyment jest pod tym względem naprawdę szeroki i zróżnicowany. Obok tradycyjnych świec przeciw komarom, znajdziecie tu Państwo również elektryczne odstraszacze komarów, pułapki na krety, odstraszacze zwierząt ultradźwiękowe z sensorem ruchu, a także odstaszacze zasilane energią słoneczną.

Pułapki na krety i gryzonie

Szczególnie uciążliwe w ogrodzie są krety i gryzonie. Upraw nie chronią przed nimi ani agrotkaniny, ani agrowłókniny. Dlatego wielu ogrodników sięga po pułapki na krety i gryzonie. W asortymencie posiadamy zarówno pułapki na krety i myszy, jak i zaawansowane systemy odstraszające gryzonie, dzięki czemu nie musicie ich Państwo zabijać, żeby ochronić przed nimi swój ogród. Ważne miejsce w asortymencie odstraszaczy zwierząt zajmuj również odstraszacze ptaków. Oferujemy wysokiej jakości imitacje drapieżników wykorzystujące zróżnicowane systemy montażu, dzięki czemu sprawdzają się one w wielu warunkach, skutecznie odstraszając drobne ptactwo i zapobiegając wydziobywaniu nasion i owoców.

Odstraszacze zwierząt w płynie i granulacie

Na insekty i niektóre szkodniki oferujemy również wysokiej jakości preparaty odstraszające do oprysku lub rozsypywania. Ich zaletą jest wysoka skuteczność, przy jednoczesnej relatywnie niskiej częstotliwości stosowania.

Nasz asortyment pułapek oraz systemów odstraszania zwierząt jest tak szeroki i zróżnicowany, iż z pewnością znajdziecie w nim Państwo rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w waszym ogrodzie lub ogródku. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania o potwierdzonej skuteczności.

odstraszacze zwierząt, pułapki i trutki Jest 98 produktów.

Pokazuje 1 - 98 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 98 z 98 elementów