baseny dmuchane

Baseny ogrodowe dmuchane

Baseny ogrodowe dmuchane cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników. Z ich bezsprzecznych zalet korzystają zarówno właściciele domów jednorodzinnych, jak i działek rekreacyjnych. Stanowią doskonałą atrakcję dla dzieci i dorosłych. Jeśli jeszcze nie posiadasz basenu dmuchanego lub nosisz się z zamiarem zakupu nowego, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na baseny ogrodowe dmuchane w różnych kształtach i rozmiarach. Obok standardowych propozycji posiadamy również baseny dmuchane z rozmaitymi atrakcjami, jak np. basen przystosowany do wodnych rozgrywek bilardu.

Baseny dmuchane

Baseny dmuchane to jedne z najpopularniejszych obok basenów na stelażu atrakcji wodnych dla ogrodów. Swoją popularność zawdzięczają niezwykle prostej konstrukcji oraz łatwej obsłudze. Baseny dmuchane są dostępne w wielu rozmiarach i wzorach, co umożliwia ich dobór do naszych potrzeb oraz przestrzeni, jaką chcemy przeznaczyć na zabawy w wodzie.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom miłośników atrakcji wodnych oferujemy szeroki wybór basenów ogrodowych dmuchanych w różnych rozmiarach. Obok basenów przeznaczonych dla dorosłych użytkowników posiadamy również baseny dmuchane dla dzieci. Każdy basen dmuchany dla dzieci może być wykorzystywany zarówno jako atrakcja wodna oraz atrakcja sucha (np. jako basen z piłeczkami). To sprawia, że z basenu dmuchanego nasze dziecko będzie mogło korzystać niezależnie od pogody, także w chłodniejsze dni niesprzyjające kąpielom w wodzie. Basen dziecięcy może być użytkowany wraz z innymi zabawkami ogrodowymi takimi jak zjeżdżalnie plastikowe.

Basen dmuchany z akcesoriami

Jakość wody oraz częstotliwość jej wymieniania w dużej mierze zależy do zastosowania odpowiedniej chemii basenowej oraz akcesoriów, takich jak m.in. pompa do basenu. Dlatego klientów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z basenami ogrodowymi zachęcamy do szczegółowego zapoznania się również z oferowanymi akcesoriami. Odpowiedni wybór basenu i akcesoriów to gwarancja świetnej zabawy w upalne letnie dni.

51116

55,00 zł

Produkt niedostępny

51027

39,00 zł

Produkt niedostępny

54153

199,00 zł

Produkt niedostępny


54117

162,00 zł

Produkt niedostępny

54006

Lekki, prostokątny basen możesz ustawić wszędzie tam, gdzie zechcesz cieszyć się przyjemnym chłodem razem z dziećmi.

119,00 zł

Produkt niedostępny

54009

Bawcie się razem z dziećmi w wygodnym, prostokątnym basenie. Dzięki swoim rozmiarom znakomicie nadaje się do wodnych zabaw dla całej rodziny.

240,00 zł
217,00 zł

Produkt niedostępny


51128

22,00 zł

Produkt niedostępny