Baseny i akcesoria Bestway ®

Baseny ogrodowe i akcesoria

Jako importer basenów Bestway i akcesoriów basenowych oferujemy Naszym Klientom szeroki wybór wysokiej jakości produktów o bardzo zróżnicowanych parametrach użytkowych. W stałym asortymencie posiadamy baseny dmuchane dla dzieci i dorosłych, baseny rozporowe oraz baseny na stelażu. Naszą ofertę uzupełniają zabawki dmuchane i materace, a także bogaty wybór akcesoriów niezbędnych do utrzymania basenu w jak najlepszym stanie przez cały sezon. Oferujemy zarówno akcesoria do filtrowania i oczyszczania mechanicznego wody, jak i profesjonalną chemię basenową o potwierdzonej skuteczności. Klientom, dla których baseny ogrodowe to za mało polecamy dmuchane spa, które możecie Państwo rozstawić na tarasie, w ogrodzie lub ogródku.

Czym się kierować wybierając baseny ogrodowe?

Baseny ogrodowe Bestway to niezwykle zróżnicowana grupa produktowa, w ramach której możemy wybierać spośród basenów dmuchanych, konstrukcji na stelażach oraz basenów rozporowych. Wszystkie typy basenów dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, co dodatkowo utrudnia nam wybór. Czym się kierować wybierając idealny basen do ogrodu? W przypadku niewielkiego basenu dla dzieci warto postawić na mały basen dmuchany, który w każdej chwili możemy przekształcić w suchą atrakcję z piłeczkami. Kupując basen do ogrodu dla całej rodziny warto rozważyć wybór basenu rozporowego lub konstrukcji na stelażu. Największą odpornością na uszkodzenia mechaniczne charakteryzują się właśnie baseny ogrodowe na stelażu. Ich mankamentem jest relatywnie duży rozmiar, który uniemożliwia ich wygodną aplikację w warunkach bardzo ograniczonej przestrzeni.

Akcesoria basenowe

Rozpoczynając swoją przygodę z basenem ogrodowym nie możemy zapominać o podstawowych akcesoriach, których zadaniem jest pomoc w utrzymaniu odpowiednich parametrów użytkowych wody. Dobra pompa do basenu i chemia basenowa to jedne z pierwszych akcesoriów, w które powinniśmy się zaopatrzyć kupując basen.

Jako importer Bestway zapraszamy wszystkich zainteresowanych do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na baseny ogrodowe Bestway oraz akcesoria.

Produkty: