jacuzzi i akcesoria

Katalog

Producent

Informacje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Dane teleadresowe i godziny otwarcia

jacuzzi i akcesoria

Jacuzzi ogrodowe i akcesoria

Marka Bestway to znany i ceniony producent sprzętu wodnego i akcesoriów. Wśród wielu interesujących propozycji marki na miłośników bąbelków i ciepłych kąpieli czeka unikalne jacuzzi ogrodowe. Jacuzzi Bestway dostępne są w postaci niezwykle funkcjonalnych, łatwych w obsłudze i bezproblemowych w przechowywaniu jacuzzi dmuchanych, które możemy rozstawić na tarasie, w ogrodzie lub ogródku czy na działce rekreacyjnej. Oferowane systemy jacuzzi ogrodowego charakteryzują się zintegrowaną automatyką oraz systemami filtracji wody, dzięki którym ich obsługa jest jeszcze łatwiejsza, a samo urządzenie jest zaskakująco ekonomiczne w użytkowaniu. Jacuzzi Bestway dostępne są w różnych wymiarach i kształtach, co pozwala na ich idealne wkomponowanie w każdą przestrzeń.

Dla kogo jacuzzi ogrodowe?

Baseny ogrodowe Bestway od lat z sukcesami odpowiadają na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dmuchane jacuzzi ogrodowe Bestway idą w ślad za nimi oferując luksus w każdym miejscu i o dowolnej porze, także w warunkach ograniczonej przestrzeni i przy niesprzyjającej pogodzie. Relatywnie niewielki rozmiar całego urządzenia idący w parze ze zintegrowanymi systemami filtracji wody oraz energooszczędnymi systemami ogrzewania wody gwarantują komfort i łatwość użytkowania. Wybrane jacuzzi są dodatkowo wyposażone w system Freeze ShieldTM, który zapobiega zamarzaniu wody w jacuzzi umożliwiając korzystanie z niego niezależnie od warunków atmosferycznych przez cały rok, także podczas mroźnej zimy. Komfort korzystania z ogrodowego jacuzzi dodatkowo podnoszą dedykowane akcesoria. W asortymencie posiadamy m.in. baldachimy, dmuchane schodki ułatwiające wchodzenie i wychodzenie z wanny, podgłówki, poduszki i uchwyty na napoje. Dodatkowo Naszym Klientom oferujemy zestawy czyszczące oraz wymienne wkłady do filtrów.

Wybierając jacuzzi ogrodowe marki Bestway zyskujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości. Dmuchane jacuzzi ogrodowe Bestway wyróżniają się na rynku funkcjonalnością, łatwą obsługą oraz trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo jako zabezpieczający podkład pod wannę polecamy profesjonalne plandeki i agrotkaniny.

jacuzzi i akcesoria Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów