agrowłókniny, agrotkaniny, plandeki

Katalog

Informacje

agrowłókniny, agrotkaniny, plandeki

Agrotkaniny i agrowłókniny

Agrotkaniny i agrowłókniny to niezwykle szeroka i zróżnicowana grupa produktowa, w ramach której oferujemy systemy przeznaczone pod uprawy, jak również systemy ochronne oraz plandeki i agrowłókniny do zastosowania pod rozmaitą infrastrukturę ogrodową, taką jak m.in. piaskownice ogrodowe, baseny dmuchane i dmuchane jacuzzi.

Klientów poszukujących konkretnych rozwiązań w zakresie agrowłóknin, agrotkanin i geotkanin zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdziecie Państwo m.in.:

  • agrowłókniny białe wiosenne,
  • agrowłókniny ochronne zimowe,
  • agrowłókniny czarne,
  • agrotkaniny z dodatkowym zabezpieczeniem UV,
  • geowłókniny szare,
  • agrotkaniny antychwastowe.

Oferujemy również uniwersalne system montażowe do agrotkanin i agrowłóknin, które umożliwiają estetyczne, a zarazem skuteczne umiejscowienie agrowłókniny i zapobiegają jej rolowaniu się oraz przemieszczaniu. Dodatkowo dostarczamy profesjonalne rozwiązania do ochrony roślin zimą, takie jak gotowe kaptury na krzewy oraz osłonki na drzewka.

Plandeki

Tam, gdzie agrowłókniny nie zapewniają odpowiedniego zabezpieczenia polecamy plandeki. Posiadamy bogaty asortyment wysokiej jakości plandek do zastosowań ogrodowych i technicznych, w tym do zabezpieczania infrastruktury ogrodowej przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz do zacieniania tarasów i altan. Nasza oferta na plandeki obejmuje m.in.:

  • uniwersalne plandeki standardowe,
  • plandeki wzmocnione,
  • plandeki zbrojone.

Plandeki oferujemy w różnych wymiarach i kolorach, dzięki czemu jeszcze lepiej odpowiadają one na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów. Obok plandek dostarczamy systemy montażowe umożliwiające ich skuteczny, a zarazem estetyczny montaż na stelażach. Oferowane przez nas systemy montażowe bardzo dobrze sprawdzają się również w systemach zabezpieczających. Zamocowana za ich pomocą plandeka nie roluje się i nie unosi na wietrze zapewniając skuteczną ochronę elementów infrastruktury ogrodowej oraz przechowywanych materiałów.

agrowłókniny, agrotkaniny, plandeki Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów