Zabawki ogrodowe i domowe

Informacje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Dane teleadresowe i godziny otwarcia

Zabawki ogrodowe i domowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • domki ogrodowe

  Zabawa w dom? Zawsze! Dzieci lubią naśladować dorosłych, a bezpieczny i stabilny domek ogrodowy dla dziecka będzie zawsze źródłem niewyczerpanych pomysłów. Każdy domek ogrodowy dla dzieci jaki oferujemy to efekt starannego wyboru. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i wygoda użytkowania, tak by ustawiony w ogrodzie czy na tarasie domek plastikowy dla dzieci służył rozwijającej zabawie.

 • zjeżdżalnie i huśtawki

  Bezpieczna zjeżdżalnia dla dzieci to gwarancja udanej zabawy nawet dla najmłodszych. Stabilna i wyposażona w antypoślizgowe schodki zabawka ogrodowa, dostosowana do wieku maluchów, zapewni im dużo radości podczas ciepłych dni. Zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci wyprodukowana z myślą o ich bezpiecznej, ale i swobodnej zabawie, przyniesie niezapomniane chwile każdemu maluchowi, nawet temu stawiającemu pierwsze samodzielne kroki.

 • piaskownice

  Bezpieczne dla dzieci i wytrzymałe na warunki atmosferyczne tworzywo (piaskownica plastikowa), z którego zostały wykonane piaskownice, pozwoli maluchom na długie i radosne użytkowanie. Piaskownica ogrodowa to przecież jedna z tych zabawek, do których dzieci wracają z największym sentymentem, bo tu nie ogranicza ich nic poza wyobraźnią. Z piasku można zbudować wszystko, dlatego to jedna z tych zabawek, których nie może zabraknąć w Twoim ogrodzie.

 • klocki
 • rowerki i jeździki
 • pozostałe zabawki