popularne posty
Image
Połączyła nas miłość do grillowania!

grille gazowe

Informacje

Nasze sklepy

znajdziesz tam produkty idealnie
dopasowane do Twoich potrzeb

grille gazowe

Grill gazowy

Grill gazowy to obowiązkowy element wyposażenia ogrodu każdego miłośnika potraw z rusztu. Jego główną zaletą jest szybkość rozpalania oraz łatwość obsługi, dzięki którym ulubionymi daniami z grilla możemy się cieszyć zawsze, kiedy mamy na to ochotę. Ze względu na bezpieczną obsługę oraz możliwość instalacji w przestrzeni tarasu grille gazowe mogą być użytkowane przez cały rok, także w sezonie zimowym. Nie brudzą, nie generują iskry, są łatwe do rozpalenia w każdych warunkach atmosferycznych.

Landmann Grill

Landmann to jeden z wiodących producentów urządzeń grillujących, który oferuje nam szeroki wybór rozwiązań o zróżnicowanych parametrach użytkowych. To sprawia, że grille Landmann doskonale wpisują się w potrzeby zarówno zagorzałych fanów, jak i umiarkowanych hobbystów grillowania.

W asortymencie posiadamy grille Landmann różniące się rozmiarem oraz wydajnością. Obok typowych urządzeń ogrodowych, oferujemy Państwu również kompatybilne grille przenoście, dzięki którym swoimi ulubionymi daniami z rusztu będziecie się mogli cieszyć nie tylko w swoim ogrodzie.

Jak jest zbudowany grill gazowy?

Grill gazowy Landmann to najwyższa jakość i nowoczesne wzornictwo, dzięki któremu urządzenia grillujące marki doskonale wpisują się w aranżacje eleganckich tarasów i ogrodów. Wykonana z lakierowanej proszkowo blachy stalowej obudowa gwarantuje funkcjonalność urządzenia, jednocześnie nie sprawiając problemów w utrzymaniu w czystości. Większość grill gazowych Landmann wyposażona jest w podstawę jezdną, która umożliwia przemieszczanie urządzenia w zależności od potrzeby. Na uwagę zasługuje również możliwość mycia poszczególnych komponentów grilla w zmywarce, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza sprzątanie po spotkaniu w gronie najbliższych lub przyjaciół.

Grill Landmann i meble ogrodowe – projektujemy wymarzoną przestrzeń do grillowania i relaksu

Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty grillowej są meble tarasowe. W asortymencie posiadamy wysokiej jakości meble technorattanowe, dzięki którym stworzysz wymarzoną przestrzeń do odpoczynku i grillowania na tarasie, w ogrodzie i ogródku.

Poza ofertą grillów Landmann, w stałej sprzedaży posiadamy również grille gazowe Weber, a także tradycyjne grille węglowe.

grille gazowe Jest 51 produktów.

Pokazuje 1 - 51 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 51 z 51 elementów