grille gazowe

Informacje

grille gazowe

Grill gazowy

Grill gazowy to obowiązkowy element wyposażenia ogrodu każdego miłośnika potraw z rusztu. Jego główną zaletą jest szybkość rozpalania oraz łatwość obsługi, dzięki którym ulubionymi daniami z grilla możemy się cieszyć zawsze, kiedy mamy na to ochotę. Ze względu na bezpieczną obsługę oraz możliwość instalacji w przestrzeni tarasu grille gazowe mogą być użytkowane przez cały rok, także w sezonie zimowym. Nie brudzą, nie generują iskry, są łatwe do rozpalenia w każdych warunkach atmosferycznych.

Landmann Grill

Landmann to jeden z wiodących producentów urządzeń grillujących, który oferuje nam szeroki wybór rozwiązań o zróżnicowanych parametrach użytkowych. To sprawia, że grille Landmann doskonale wpisują się w potrzeby zarówno zagorzałych fanów, jak i umiarkowanych hobbystów grillowania.

W asortymencie posiadamy grille Landmann różniące się rozmiarem oraz wydajnością. Obok typowych urządzeń ogrodowych, oferujemy Państwu również kompatybilne grille przenoście, dzięki którym swoimi ulubionymi daniami z rusztu będziecie się mogli cieszyć nie tylko w swoim ogrodzie.

Jak jest zbudowany grill gazowy?

Grill gazowy Landmann to najwyższa jakość i nowoczesne wzornictwo, dzięki któremu urządzenia grillujące marki doskonale wpisują się w aranżacje eleganckich tarasów i ogrodów. Wykonana z lakierowanej proszkowo blachy stalowej obudowa gwarantuje funkcjonalność urządzenia, jednocześnie nie sprawiając problemów w utrzymaniu w czystości. Większość grill gazowych Landmann wyposażona jest w podstawę jezdną, która umożliwia przemieszczanie urządzenia w zależności od potrzeby. Na uwagę zasługuje również możliwość mycia poszczególnych komponentów grilla w zmywarce, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza sprzątanie po spotkaniu w gronie najbliższych lub przyjaciół.

Grill Landmann i meble ogrodowe – projektujemy wymarzoną przestrzeń do grillowania i relaksu

Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty grillowej są meble tarasowe. W asortymencie posiadamy wysokiej jakości meble technorattanowe, dzięki którym stworzysz wymarzoną przestrzeń do odpoczynku i grillowania na tarasie, w ogrodzie i ogródku.

Poza ofertą grillów Landmann, w stałej sprzedaży posiadamy również grille gazowe Weber, a także tradycyjne grille węglowe.

grille gazowe Jest 60 produktów.

Pokazuje 1 - 60 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 60 elementów