zjeżdżalnie i huśtawki

Katalog

Informacje

zjeżdżalnie i huśtawki

Zjeżdżalnie ogrodowe dla dzieci i huśtawki

Bezpieczna zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci to gwarancja udanej zabawy, także dla najmłodszych użytkowników ogrodowego placu zabaw. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zjeżdżalnie plastikowe zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby pozwalać maluchom na samodzielność, jednocześnie dbając o ich bezpieczeństwo podczas zabawy. Wszystkie oferowane zjeżdżalnie plastikowe zostały wykonane z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego będącego gwarantem trwałości zabawki. Zjeżdżalnie są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu maluchy mogą się nimi cieszyć aż do chwili, w której wyrosną z piaskownicy ogrodowej i towarzyszącej jej zjeżdżalni. Zjeżdżalnie ogrodowe doskonale nadają się jako zjeżdżalnie do piaskownicy oraz zjeżdżalnie do basenów dmuchanych. Można z nich korzystać także jako indywidualnej atrakcji. Zjeżdżalnia dla dzieci wyposażona jest w antypoślizgowe schodki, ktore gwarantują komfort i bezpieczeństwo wspinania się po drabince, a samodzielne wejście na górę daje maluchom dużo satysfakcji i radości z zabawy.

Huśtawki ogrodowe i inne elementy ogrodowego palcu zabaw

Nasza oferta akcesoriów do ogrodowych placów zabaw nie byłaby kompletna bez huśtawek, bujaków i plastikowych domków od ogrodu. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór huśtawek ogrodowych wykonanych z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. W naszym asortymencie znajduje się zarówno huśtawka ogrodowa dla dzieci mniejszych, jak i większych. Uniwersalne systemy mocowania pozwalają na bezpieczne korzystanie z huśtawki niezależnie od tego, czy zostanie ona przymocowana do gałęzi drzewa czy specjalnie przygotowanego pod nią stelażu. Oferujemy huśtawki okrągłe, proste, kubełkowe oraz huśtawki kubełkowe ze stoliczkami.

Klientów poszukujących elementów wyposażenia ogrodowych placów zabaw zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą na huśtawki, zjeżdżalnie oraz inne zabawki Mochtoys. Oferujemy wyłącznie atestowane i bezpieczne zabawki ogrodowe dla najmłodszych. Nasze zabawki ogrodowe gwarantują długie godziny fantastycznej zabawy w ogrodzie i na działce rekreacyjnej.

zjeżdżalnie i huśtawki Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów