CAMPINGAZ Grill gazowy Onyx S Seria 4

2000037288

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

4 500,00 zł

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Przygotuj przepyszną ucztę dla przyjaciół i rodziny z grillem gazowym Onyx S Seria 4. Nowy 4-palnikowy grill gazowy Campingaz Onyx S Seria 4 zaskakuje nowoczesnymi technologiami i solidnością wykonania.


Rzadsze podpalanie się tłuszczu, dzięki nowej konstrukcji.
Palniki Blue Flame firmy Campingaz® szybciej nagrzewają grill, równomiernie rozprowadzają temperaturę na całym ruszcie rusztu i niwelują podpalanie się tłuszczu. Wszystko, dzięki nowej konstrukcji. Osłony palników zostały połączone z żeliwnym rusztem w jeden element, sprawiając, że klasyczne "daszkowe" osłony nie są już dłużej potrzebne. W ten sposób gorący tłuszcz i soki nie ściekają na rozgrzaną stal daszków, lecz omijają palniki trafiając bezpośrednio do tacy ociekowej wypełnionej wodą.

Intuicyjny zapalnik InstaStart® z podświetlanymi przyciskami bezpieczeństwa.
Po prostu naciśnij i obróć pokrętło gazu, by uruchomić grilla. Ten opatentowany, elektroniczny system rozpalania gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podświetlane pokrętła wizualnie poinformują Cię, kiedy gaz przepływa do palnika.

Nieograniczona wszechstronność gotowania z akcesoriami Campingaz® Culinary Modulars.
Rozbuduj swoją zewnętrzną kuchnię, dzięki wymiennym akcesoriom grillowym od Campingaz®. Po prostu wyjmij okrągły, żeliwny ruszt grilla i włóż w jego miejsce jeden z modułowych akcesoriów Campingaz® taki jak: kamień do pizzy, patelnia wok, patelnia do paelli czy rożno na kurczaka (elementy sprzedawane oddzielnie).

Czyszczenie bez wysiłku, dzięki technologii InstaClean® Aqua Pro.
Uwielbiasz grillować - ale nie lubisz sprzątać? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Koniec z szorowaniem! Nowa technologia Campingaz InstaClean® Aqua sprawia że czyszczenie grilla to przyjemność. Wystarczy, że wysuniesz tacę znajdującą się pod palnikami i napełnisz ją niewielką ilością wody, dzięki czemu tłuszcze wytapiające się z potraw będą ściekać bezpośrednio do niej. Po skończonym grillowaniu po prostu wylej zawartość tacy i włóż ją do zmywarki. To aż tak proste! Dla jeszcze łatwiejszego czyszczenia, technologia InstaClean® Aqua w wersji Pro doposaża grilla w dodatkowe pojemniki na zanieczyszczenia z filtrem na gęsty tłuszcz.

Oszczędź miejsce za przyciśnięciem przycisku!
Półki boczne Campingaz® Push2Fold to nowy, trwały i niezwykle szybki mechanizm składania grilla. Proste naciśnięcie dźwigni znajdującej się pod półką, pozwala ją złożyć w ciągu 2 sekund. Zmniejsz rozmiar swojego grilla, dzięki prostej i skutecznej technologii. Jeśli tylko chcesz, zmień położenie półki podnosząc ją do góry, aż półka zablokuje się z powrotem na swoim miejscu.

Opis

GWARANCJA 5 lat na pokrywę, palniki i ruszt
WAGA 82 kg
MOC 15,9 kW (4 x 3,4 kW + 2,3 kW)
LICZBA PALNIKÓW 4 + 1 (stal nierdzewna)
SYSTEM ZAPALANIA InstaStart®
WYSOKOŚĆ 95 cm (gotowania) / 121 cm (całkowita)
GŁĘBOKOŚĆ 64 cm
SZEROKOŚĆ 157 cm
KONSTRUKCJA termometr / składana półka boczna / 4 wytrzymałe koła / kompatybilny z rożnem / miejsce na butlę gazową 11kg
TORBA/POKROWIEC Premium BBQ Cover XL (brak w zestawie)
RUSZT DO PODGRZEWANIA 17 x 35 cm (2x)
RUSZT DO GRILLOWANIA 46 x 72 cm (Ruszt Culinary Modular + dwustronna płyta grillowa z żeliwa emaliowanego porcelaną)
MATERIAŁ malowana stal (grill / pokrywa) / malowane aluminium (pokrywa)

Opinie

Napisz opinię

CAMPINGAZ Grill gazowy Onyx S Seria 4

CAMPINGAZ Grill gazowy Onyx S Seria 4

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: