akcesoria do basenów

Katalog

Informacje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Dane teleadresowe i godziny otwarcia

akcesoria do basenów

Akcesoria do basenów

Nasz ogrodowy basen będzie przynosił radość przez cały sezon, jeśli zadbamy o odpowiednie akcesoria basenowe, dzięki którym jego praca będzie płynna, woda w basenie – czysta a korzystanie z basenu – bezpieczne dla wszystkich. Czystość wody zapewnią współpracujące ze sobą: pompa do basenu oraz filtr do basenu. Aby każdy użytkownik, niezależnie od wieku, mógł bezpiecznie go opuszczać, a potem wracać do zabawy, niezbędna będzie drabinka do basenu, minimalizująca ryzyko poślizgu.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Naszych Klientów oferujemy szeroki wybór akcesoriów basenowych renomowanej marki Bestway. W stałej sprzedaży posiadamy zarówno akcesoria dedykowane do pracy z basenami dmuchanymi, jak również akcesoria do basenów rozporowych i basenów stelażowych. Oferujemy akcesoria zwiększające funkcjonalność basenów ogrodowych, jak również zestawy naprawcze i uszczelniające oraz akcesoria czyszczące. Uwadze wymagających klientów w sposób szczególny polecamy akcesoria zwiększające komfort użytkowania atrakcji, takie jak maty podgrzewające i przepływowe podgrzewacze wody.

Pompa piaskowa oraz inne system filtracji wody basenowej

Klientów pragnących zadbać o jakość oraz czystość wody w basenie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem środków czystości oraz systemów uzdatniania wody. W sprzedaży posiadamy pompy do basenu charakteryzujące się zróżnicowanymi technologiami uzdatniania wody oraz wydajnością. Obok standardowych filtrów wyposażonych w wymienne wkłady antybakteryjne proponujemy Państwu także niezwykle wydaje pompy piaskowe. Pompa piaskowa charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz wydajnością. Doskonale sprawdza się w przypadku basenów, z których korzystają dzieci oraz osoby o wrażliwej skórze.

Drabinka do basenu, nie tylko do basenu

W grupie akcesoriów zwiększających funkcjonalność i bezpieczeństwo ogrodowych basenów znajdziemy m.in. drabinkę do basenu. Drabinka do basenu doskonale sprawdza się w przypadku basenów stelażowych, a także wybranych modeli jacuzzi ogrodowego.

Klientów poszukujących pokryw do basenów, systemów czyszczących i uzdatniania wody oraz innych akcesoriów basenowych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

akcesoria do basenów Jest 84 produktów.

Pokazuje 1 - 84 z 84 elementów
Pokazuje 1 - 84 z 84 elementów