Odkurzacz - robot do czyszczenia basenu AquaRover

58622

1 414,00 zł

Produkt dostępny

1 414,00 zł per szt.

Opis produktu

ZROBOTYZOWANY ODKURZACZ BASENOWY AQUAROVER™ jest autonomicznym robotem czyszczącym basen. Do użytku dla wszystkich basenów naziemnych i zagłębionych w ziemi z płaskim dnem. Idealnie sprawdza się w basenach okrągłych o średnicy do 7,32m lub powierzchni 45m2 oraz w basenach prostokątnych o długości boku do 9,56m lub powierzchni 43m2.

Bezprzewodowa konstrukcja umożliwia pełen zakres ruchu. Wbudowany trwały akumulator litowy pozwala na pracę robota przez 90 minut, czas ładowania to 5-6 godzin.

Wbudowane czujniki wody aktywują urządzenie czyszczące, kiedy jest w pełni zanurzone w wodzie i wyłączają je, kiedy poziom wody jest niewystarczający, aby chronić silnik. Łatwy do czyszczenia standardowy filtr zatrzymuje do 4 L zanieczyszczeń wewnątrz komory podstawowej. Opatentowany, kierunkowy system dysz zapewnia wydajne czyszczenie.

W komplecie zestaw do opuszczania/wyciągania.

Produkty firmy Bestway to najwyższa jakość i bezpieczeństwo.

Dane techniczne

WAGA 6,7 kg
OPAKOWANIE pudełko
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA NIECZYSTOŚCI 4 litry
WYSOKOŚĆ 28,5 cm
WYMIARY 40,5 x 39,3 cm
KONSTRUKCJA automatyczny czujnik / wodoodporny przełącznik magnetyczny / wskaźnik LED WŁ/WYŁ / standardowy filtr siatkowy / zaciski mocujące / szczotka / klapa blokowania głowicy
PRZEZNACZENIE wszystkie baseny naziemne i zagłębione w ziemi z płaskim dnem
ZASILANIE akumulatorowe
ELEMENTY ZESTAWU odkurzacz / zestaw do opuszczania i wyciągania
CZAS ŁADOWANIA BATERII 5 - 6 h
CZAS PRACY 90 min (jeden cykl)