Grille ceramiczne Kamado Bono

Informacje

Grille ceramiczne Kamado Bono

Kamado BONO to marka grilli Kamado stworzona przez Litwinów, która jest wiodącą marką zarówno na Litwie, jak i za granicą. Kamado Bono jest jedną z najbardziej udanych, niezawodnych i najszybciej rozwijających się firm w Europie (według Financial Times Report 2022), działającą w 26 krajach i posiadającą ponad 400 punktów sprzedaży.

Kamado BONO to coś więcej niż tylko grill. To cała filozofia grillowania, silnie obejmująca społeczności grillowe, pozytywny styl życia i cenną wiedzę. Niezwykle szeroka gama akcesoriów do grillowania Texas Club jest stale unowocześniana, a zespół Kamado Bono Grill Team w skład którego wchodzą pracownicy, stworzył książki z niesamowitymi przepisami prosto z serca wypełnionego ogniem i miłością go grillowania. Wyjątkowe warunki gwarancji i szybka obsługa klienta oraz promowanie kultury grillowania to to, czym żyje na co dzień i czym dzieli się z klientami firma Kamado Bono.

Kamado BONO jest również organizatorem Twinsmoke, największego corocznego festiwalu grillowania w krajach bałtyckich i międzynarodowych mistrzostw BBQ na zasadach KCBS. Misją Kamado Bono jest nauczenie klientów, jak dobrze grillować i pokazać radość jaką niesie wspólne przygotowywanie posiłków. Firma Kamado Bono wierzy, że bycie dobrym grill masterem jest łatwe i może to zrobić absolutnie każdy.

Grille ceramiczne Kamado Bono W tej kategorii nie ma produktów.