wędzarki i paleniska

Katalog

Informacje

wędzarki i paleniska

Paleniska ogrodowe i wędzarki

Przygotowywanie potraw na ogniu, to nie to samo co grill gazowy czy grille węglowe. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom prawdziwych smakoszy dań z rusztu oferujemy Państwu paleniska ogrodowe i wędzarki przeznaczone do bezpiecznego przyrządzania dań z ognia. Nasze paleniska ogrodowe doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku pieczenia mięs i ryb, jak i obróbki termicznej grillowanych warzyw. Wszystkich zainteresowanych dostępnymi rozwiązaniami oraz możliwościami, jakie oferują paleniska ogrodowe i wędzarki zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą.

Paleniska ogrodowe

Paleniska ogrodowe to uniwersalne konstrukcje, które mogą być stosowane jako zamienniki grillów oraz mobilne ogniska. Szczególnie ciekawa jest funkcja ogniska. Nie każdy z nas może sobie pozwolić na stworzenie kręgu ogniskowego na terenie ogrodu. Obozując również nie zawsze możemy rozpalić ognisko w danym miejscu. Palenisko ogrodowe nam to umożliwia. Jego konstrukcja skutecznie chroni grunt przed otwartym ogniem, dzięki czemu roślinność pod paleniskiem nie ulega wypaleniu. Większość palenisk ogrodowych jest dodatkowo wyposażona w ażurowe pokrywy, które zapobiegają przed roznoszeniem się iskier i zaprószeniem ognia. To sprawia, ze paleniska ogrodowe są naprawdę bezpieczne i bez większych obaw możemy z nich korzystać rozstawiając w pobliżu meble technorattanowe. Paleniska ogrodowe dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach.

Wędzarki

Wędzarki ogrodowe to kolejna propozycja dla miłośników gotowania i przyrządzania potraw na ogniu. W zależności do preferencji możecie Państwo wybrać spośród dedykowanych wędzarni ogrodowych lub urządzeń grillujących wyposażonych w komory do wędzenia. Te drugie są oczywiście mniej wydajne niż wędzarnie ogrodowe, ale mimo to doskonale sprawdzają się podczas spotkań z przyjaciółmi.

Nasz asortyment palenisk ogrodowych i wędzarek uzupełniają akcesoria wędzalnicze. W sprzedaży posiadamy m.in. specjalne haki do wędzenia wyrobów mięsnych oraz haki do wędzenia ryb.

wędzarki i paleniska Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów