Do ogrodu

Informacje

Do ogrodu

Zadbany ogród nie tylko jego właścicielom da chwile wytchnienia i ukojenia. Podobnie działka warzywna cieszy, gdy rośliny z dnia na dzień pną się w górę. Jednak ten czas wytchnienia czy zadowolenia z własnych upraw okupiony jest nierzadko ciężką pracą. Realizacja ogrodniczych pasji wymaga nie tylko cierpliwości. Wymaga także fukcjonalnych i trwałych narzędzi.

W naszej ofercie odnajdą Państwo zarówno podstawowe narzędzia ogrodnicze, takie jak nożyce, sekatory, szpadle, grabie czy taczki, ale też wiele specjalistycznych, które ułatwią całoroczną pielęgnację ogrodu.

Wykorzystując dobry sprzęt ogrodniczy uczynicie Państwo ze swego ogrodu wizytówkę domu. Zapraszamy na zakupy zarówno profesjonalistów, jak i ogrodników amatorów.

Rośliny dla prawidłowego wzrostu potrzebują odpowiedniej gleby, słońca i wody. Szczególnie latem, w upalne, bezdeszczowe dni powinniśmy roślinom dostarczyć odpowiednią ilość wody. Ważne jest też, aby rośliny właściwie podlewać i zraszać.

Wbrew przyjętym przyzwyczajeniom roślin nie powinno się podlewać na noc. Zapewnia to oczywiście dłuższe utrzymanie wilgotności, jednak ma zdecydowany wpływ na spowolnienie wegetacji na skutek wychłodzenia. Dlatego rośliny winniśmy podlewać gdy temperatura powietrza jest jeszcze wystarczająco wysoka. W pełnym słońcu podlewamy wyłącznie rośliny u ich podstaw nie zraszając części zielonych. Jeśli do podlewania działki czy trawnika wykorzystujemy zraszacze, możemy ich używać w słoneczne dni. Rozpylona na drobne kropelki woda, zanim opadnie, ogrzeje się do odpowiedniej temperatury nie uszkadzając roślin.

Pamiętajmy także, aby z podlewaniem nie przesadzić. Jeśli nawozimy działkę czy trawnik – naturalnie bądź sztucznie – przy zbyt intensywnym podlewaniu woda spłucze nawóz w głębsze partie ziemi, pozbawiając tym samym rośliny składników odżywczych.

Bez względu na to, czy podlewamy ręcznie czy automatycznie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów do nawadniania.

W naszej ofercie znajdziesz narzędzia ogrodnicze Greenmill, Bradas, Cellfast i innych sprawdzonych producentów.

Do ogrodu W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • narzędzia elektryczne

  Wszędzie tam, gdzie chcemy pracować z urządzeniem solidnym i zwrotnym, a przy tym łatwo dostosowującym się do poziomu podłoża, warto wybrać kosiarki gwarantujące efektywność. Kosiarka Greenworks to idealny wybór, gdy zależy nam na doskonałej jakości cięcia bez hałasu i z możliwością łatwego manewrowania podczas koszenia. Dostosowująca się do podłoża kosiarka i podkaszarka akumulatorowa Greenworks to ciche i lekkie urządzenie, łatwe w obsłudze i bezproblemowe w przechowywaniu. Także praktyczna i nowoczesna kosiarka i podkaszarka elektryczna Greenworks świetnie sprawdzi się na murawie wymagającej regulowania wysokości koszenia.

 • narzędzia ręczne
 • rękawice ochronne
 • agrowłókniny,...

  Agrotkaniny i agrowłókniny

  Agrotkaniny i agrowłókniny to niezwykle szeroka i zróżnicowana grupa produktowa, w ramach której oferujemy systemy przeznaczone pod uprawy, jak również systemy ochronne oraz plandeki i agrowłókniny do zastosowania pod rozmaitą infrastrukturę ogrodową, taką jak m.in. piaskownice ogrodowe, baseny dmuchane i dmuchane jacuzzi.

  Klientów poszukujących konkretnych rozwiązań w zakresie agrowłóknin, agrotkanin i geotkanin zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdziecie Państwo m.in.:

  • agrowłókniny białe wiosenne,
  • agrowłókniny ochronne zimowe,
  • agrowłókniny czarne,
  • agrotkaniny z dodatkowym zabezpieczeniem UV,
  • geowłókniny szare,
  • agrotkaniny antychwastowe.

  Oferujemy również uniwersalne system montażowe do agrotkanin i agrowłóknin, które umożliwiają estetyczne, a zarazem skuteczne umiejscowienie agrowłókniny i zapobiegają jej rolowaniu się oraz przemieszczaniu. Dodatkowo dostarczamy profesjonalne rozwiązania do ochrony roślin zimą, takie jak gotowe kaptury na krzewy oraz osłonki na drzewka.

  Plandeki

  Tam, gdzie agrowłókniny nie zapewniają odpowiedniego zabezpieczenia polecamy plandeki. Posiadamy bogaty asortyment wysokiej jakości plandek do zastosowań ogrodowych i technicznych, w tym do zabezpieczania infrastruktury ogrodowej przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz do zacieniania tarasów i altan. Nasza oferta na plandeki obejmuje m.in.:

  • uniwersalne plandeki standardowe,
  • plandeki wzmocnione,
  • plandeki zbrojone.

  Plandeki oferujemy w różnych wymiarach i kolorach, dzięki czemu jeszcze lepiej odpowiadają one na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów. Obok plandek dostarczamy systemy montażowe umożliwiające ich skuteczny, a zarazem estetyczny montaż na stelażach. Oferowane przez nas systemy montażowe bardzo dobrze sprawdzają się również w systemach zabezpieczających. Zamocowana za ich pomocą plandeka nie roluje się i nie unosi na wietrze zapewniając skuteczną ochronę elementów infrastruktury ogrodowej oraz przechowywanych materiałów.

 • maty osłonowe, siatki...
 • obrzeża i palisady
 • tyczki, podpory i pergole
 • opryskiwacze i części
 • taczki i wózki ogrodowe
 • domki, karmy i karmniki
 • odstraszacze zwierząt,...

  Odstraszacze zwierząt

  Kopiec kreta? A może grządka przekopana przez nornicę? Grillowanie przerwane przez nalot komarów? A może nasiona kwiatów lub warzyw wydziobane przez ptaki? Niektóre zwierzęta i owady potrafią skutecznie uprzykrzać życie ogrodnikom i działkowcom, szczególnie tym, którym zależy na dorodności upraw. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom w zakresie ochrony ogrodu przed szkodnikami oferujemy odstraszacze zwierząt. Nasz asortyment jest pod tym względem naprawdę szeroki i zróżnicowany. Obok tradycyjnych świec przeciw komarom, znajdziecie tu Państwo również elektryczne odstraszacze komarów, pułapki na krety, odstraszacze zwierząt ultradźwiękowe z sensorem ruchu, a także odstaszacze zasilane energią słoneczną.

  Pułapki na krety i gryzonie

  Szczególnie uciążliwe w ogrodzie są krety i gryzonie. Upraw nie chronią przed nimi ani agrotkaniny, ani agrowłókniny. Dlatego wielu ogrodników sięga po pułapki na krety i gryzonie. W asortymencie posiadamy zarówno pułapki na krety i myszy, jak i zaawansowane systemy odstraszające gryzonie, dzięki czemu nie musicie ich Państwo zabijać, żeby ochronić przed nimi swój ogród. Ważne miejsce w asortymencie odstraszaczy zwierząt zajmuj również odstraszacze ptaków. Oferujemy wysokiej jakości imitacje drapieżników wykorzystujące zróżnicowane systemy montażu, dzięki czemu sprawdzają się one w wielu warunkach, skutecznie odstraszając drobne ptactwo i zapobiegając wydziobywaniu nasion i owoców.

  Odstraszacze zwierząt w płynie i granulacie

  Na insekty i niektóre szkodniki oferujemy również wysokiej jakości preparaty odstraszające do oprysku lub rozsypywania. Ich zaletą jest wysoka skuteczność, przy jednoczesnej relatywnie niskiej częstotliwości stosowania.

  Nasz asortyment pułapek oraz systemów odstraszania zwierząt jest tak szeroki i zróżnicowany, iż z pewnością znajdziecie w nim Państwo rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w waszym ogrodzie lub ogródku. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania o potwierdzonej skuteczności.

 • nawadnianie
 • akcesoria ogrodnicze
 • taśmy kablowe
 • żyłki do podkaszarek
 • doniczki i uchwyty
 • siewniki i sadzarki
 • dekoracje do fontann i...
 • szczotki i zamiatacze