Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacje

Grille Broil King ® - Sztuka grillowania doprowadzona do perfekcji

Grille markowe

Grille Broil King® to legendarny system grillowania

 

To, co wyróżnia gazowe grille Broil King® spośród innych marek to unikalny system Performance Grilling Technology. To on odpowiada za perfekcyjnie dopracowany smak oraz najwyższą jakość potraw przyrządzanych na grillach Broil King®:

 

Na system PGT składają się:

 

  • obszerny piekarnik – głęboki, wysoki i dodatkowo izolowany, zapewnia równomierną temperaturę
  • aromatyzery Flav-R-Wave™ - wypełniają niemal całą przestrzeń piekarnika i dzięki temu nadają smak potrawom odparowując do nich skapujące soki i tłuszcze, równomiernie rozprowadzają ciepło na całej powierzchni piekarnika, ochraniają palniki
  • dwustronne żeliwne ruszty  - gromadzą i rozprowadzają ciepło, w pozycji stożkowej tworzą charakterystyczną kratkę na stekach, w rynienkowej gromadzą soki z potraw i odparowują je z powrotem
  • palniki Dual-Tube™ - dzięki podwójnej konstrukcji rozprowadzają gaz równomiernie wewnątrz palnika, co pozwala utrzymywać taką samą temperaturę z przodu i z tyłu piekarnika
  • zawory Linear-Flow™ i pokrętła sterujące Sensi-Touch™ - odpowiadają za precyzyjną kontrolę temperatury, zawory posiadają 180 stopniową skalę regulacji, co umożliwia niezwykle dokładne ustawienie temperatury oraz sterowanie strefami ciepła w środku piekarnika.

 

Grille Broil King

 

Grille Broil King® - różne modele na różne potrzeby

 

Gazowe grille Broil King® to urządzenia klasy premium, z eleganckim designem, wyposażone w system PGT oraz szereg innych przydatnych rozwiązań i udogodnień. Grille Broil King® to mobilne kuchnie ogrodowe, służące do przygotowywania wyśmienitych i różnorodnych potraw nawet dla dużej ilości osób. Do tej kategorii zaliczają się grille Broil King® Regal i Baron.

 

Grille Broil King® Monarch to również wysoka półka, a jednocześnie najbardziej wydajne spośród grilli gazowych. To propozycja dla tych, którzy nie dysponują bardzo dużą ilością miejsca w ogrodzie. Grille Broil King® Monarch to niedużych rozmiarów i proste w obsłudze urządzenia, ale wyposażone w ten sam system PGT, co wyżej wymienione modele.

 

Grille Broil King® Crown i Royal to z kolei kompaktowe grille gazoweposiadające kluczowe dla wyśmienitego smaku przygotowywanych na nich potraw funkcjonalności takie jak aromatyzery Flav-R-Wave™, dwustronne żeliwne ruszty, palniki tubowe.To grille idealne na kameralne lub rodzinne spotkania.

 

 

Grille Broil King® - oryginalne, dedykowane do tej marki akcesoria

 

Grille Broil King® dzięki dedykowanym im akcesoriomw systemie DO MORE dają jeszcze więcej możliwości grillowania i różnorodnego przygotowywania potraw. System DO MORE to nic innego jak zastępowanie jednej kratki rusztu innym akcesorium: płytami żeliwnymi, żeliwnymi wokami, stalowymi brytfannami. Do wyciągania i wkładania tych akcesoriów polecamy wielofunkcyjne uchwyty.

 

Z innych wyjątkowo przydatnych akcesoriów kompatybilnych z grillami Broil King® można wymienić: zestawy do grillowania, noże do steków, zestawy do pizzy, pokrowce na grille, skrzynki do wędzenia, zestawy szczypiec i oczywiście produkty do czyszczenia i pielęgnacji grilli.

 

Pełną listę akcesoriów można znaleźć odwiedzając nasz sklep internetowy.

 

Grille Broil King