zabawki do piasku

Katalog

Informacje

zabawki do piasku

Piaskownice ogrodowe i akcesoria

Ogród to przestrzeń, w której Twoje dziecko może bawić się bezpiecznie. Żeby stworzyć mu odpowiednie warunki do zabawy i rozwijania zainteresowań warto sięgnąć po odpowiednie zabawki Mochtoys, pośród których znajdziemy m.in. domki ogrodowe dla dzieci, zjeżdżalnie plastikowe oraz piaskownice. Piaskownice ogrodowe to atrakcja, której nie może zabraknąć w żadnym ogrodzie czy ogródku. Zarówno te mniejsze, jak i te większe zapewniają dzieciom długie godziny zabawy, którą możemy dodatkowo urozmaicić dokupując akcesoria. Dziecięce narzędzia ogrodowe, foremki do piasku, zjeżdżalnie – to wszystko sprawi, że nasze dziecko nie będzie chciało wychodzić z piaskownicy, a my będziemy mieć chwilę na relaks i odpoczynek na świeżym powietrzu.

Plastikowe piaskownice ogrodowe

Największą popularnością wśród rodziców cieszą się plastikowe piaskownice ogrodowe. Swój sukces zawdzięczają wykonaniu z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego o podwyższonej odporności na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV czy wilgoć. Piaskownice ogrodowe z plastiku przez wiele sezonów zachowują niezmieniony kształt, a w wariancie z pokrywą skutecznie zabezpieczają piasek przed zanieczyszczeniami. Dodatkową zaletą piaskownic z plastikowym dnem jest fakt, iż nie musimy stosować żadnych dodatkowych zabezpieczeń, żeby ziemia spod spodu nie przedostawała się do piasku podczas zabawy.

Piaskownice i akcesoria

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy Państwu szeroki wybór plastikowych piaskownic ogrodowych z pokrywami i bez. Posiadamy piaskownice w różnych kształtach, wzorach i kolorach, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do aranżacji przestrzeni. Obok piaskownic dostarczamy również akcesoria do zabawy w piasku. Na szczególną uwagę zasługują tutaj zarówno foremki, jak i narzędzia wzorowane na narzędziach ogrodniczych. Zabawę w piaskownicy dodatkowo urozmaici zjeżdżalnia, którą w trakcie upalnych letnich dni możecie Państwo wykorzystywać w zestawie z basenem dmuchanym.

zabawki do piasku Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów