Przeciwprąd Swimfinity, prąd wodny do basenu Bestway

58517

5 999,00 zł

Produkt dostępny

5 999,00 zł per szt.

Opis produktu

Przeciwprąd Swimfinity marki Bestway jest urządzeniem pozwalającym trenować pływanie w warunkach domowych. Przeciwprąd wytwarza opór wody, dzięki czemu mamy możliwość pływania w miejscu. Swimfinity może posłużyć również do innych ćwiczeń w wodzie, takich jak aerobik. Siłę i prędkość przepływu wody można regulować w zależności od preferencji użytkownika. Zakres prędkości posiada 8 trybów w zakresie od 39 m/min do 78 m/min. Regulowana jest również głębokość i kąt przepływu wody co daje nam możliwość całkowitego dostosowania treningu do własnych potrzeb.

Cyfrowy wyświetlacz LED wskazuje odległość, czas i spalone kalorie. Na podstawie tych informacji możemy ustawić pożądany cel dla jeszcze efektywniejszego treningu.

Urządzenie jest kompatybilne zarówno z basenami naziemnymi, jak i zagłębionymi w ziemi. Montaż jest wyjątkowo prosty. Wbudowana dioda LED umożliwia korzystanie z urządzenia również w nocy. W zestawie z przeciwprądem znajdziemy również wodoodporny pilot do zdalnego sterowania, który umożliwia regulować prędkość lub wstrzymywać przepływ wody.

Produkty firmy Bestway to najwyższa jakość i bezpieczeństwo.

Dane techniczne

NAPIĘCIE 220 - 240V, 50Hz
WAGA 53,5 kg
MOC 1000 W
KONSTRUKCJA cyfrowy wyświetlacz LED / lampka LED
PRZEZNACZENIE baseny naziemne / baseny zagłębione w ziemi
WYMIARY PASUJĄCEGO BASENU 457 x 244 x 100 cm i większe
ELEMENTY ZESTAWU Przeciwprąd Swimfinity / transformator / płyta montażowa ze śrubami / pilot sterowania (z elastyczną opaską na rękę)
PRZEPŁYW WODY 8 trybów (od 39 m/min do 78 m/min)