Odkurzacz - robot do czyszczenia basenu Aquatronix

58482

1 790,00 zł

Produkt dostępny

1 790,00 zł per szt.

Opis produktu

ZROBOTYZOWANY ODKURZACZ BASENOWY AQUATRONIX™ jest autonomicznym robotem czyszczącym basen. Do użytku dla wszystkich basenów naziemnych i zagłębionych w ziemi z płaskim dnem. Idealnie sprawdza się w basenach okrągłych o średnicy do 7,32m lub powierzchni 45m2 oraz w basenach prostokątnych o długości boku do 9,56m lub powierzchni 43m2.

Bezprzewodowa konstrukcja umożliwia pełen zakres ruchu. Wbudowany trwały akumulator litowy pozwala na pracę robota przez 90 minut, czas ładowania to 5-6 godzin.

Wbudowane czujniki wody aktywują urządzenie czyszczące, kiedy jest w pełni zanurzone w wodzie i wyłączają je, kiedy poziom wody jest niewystarczający, aby chronić silnik. Łatwy do czyszczenia filtr ze stali nierdzewnej zatrzymuje do 4,5L zanieczyszczeń wewnątrz komory podstawowej. Opatentowany, kierunkowy system dysz zapewnia wydajne czyszczenie.

W komplecie zestaw do opuszczania/wyciągania.

Produkty firmy Bestway to najwyższa jakość i bezpieczeństwo.

Dane techniczne

WAGA 7,4 kg
OPAKOWANIE pudełko
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA NIECZYSTOŚCI 4,5 litra
WYSOKOŚĆ 30,5 cm
WYMIARY 45 x 33 cm
KONSTRUKCJA wskaźnik LED WŁ/WYŁ / trwały, filtr siatkowy ze stali nierdzewnej / regulowane, antypoślizgowe koła osiowe / zaciski mocujące / klapa blokowania głowicy / dolne mieszadło odpadów / opcjonalne zderzaki
PRZEZNACZENIE wszystkie baseny naziemne i zagłębione w ziemi z płaskim dnem
ZASILANIE akumulatorowe
ELEMENTY ZESTAWU odkurzacz / zestaw do opuszczania i wyciągania
CZAS ŁADOWANIA BATERII 5 - 6 h
CZAS PRACY 90 min (jeden cykl)