Jacuzzi - spa Lay-Z-Spa MALDIVES HydroJet PRO - 201x201x80cm

60033

Relaks w Spa gdzie tylko zechcesz – wewnątrz pomieszczenia, w ogrodzie czy na tarasie. Doskonały odpoczynek w wodzie dla 5 - 7 osób niezależnie od pogody.

4 802,00 zł

Produkt niedostępny

4 802,00 zł per szt.

Opis produktu

Jacuzzi Lay-Z-Spa MALDIVES HydroJet PRO Bestway to przetestowana pompa oraz basen spa. Sterowana cyfrowo pompa z panelem sterowania ułatwia korzystanie z jego funkcji:

• Hydrodynamiczny system masażu posiada 8 regulowanych dysz wodnych oraz 180 dysz powietrznych,
• Energooszczędny system ogrzewania, sterowany regulatorem czasowym,
• Możliwość zaprogramowania grzania do 40 dni wcześniej,
• Zintegrowany system filtracji wody.

Nadmuchiwane ściany są wykonane z mocnego materiału DuraPlus™, zapewniającego maksymalną trwałość i wygodę. Miękkie, izolowane dno zostało wypełnione pianką oraz posiada wygodny zawór spustowy. Jednoczesne działania ogrzewania i dysz powietrznych zapewni komfortowy masaż. Jacuzzi posiada 2 uchwyty do wygodnego przenoszenia basenu gdy jest pusty. Wzmocniona pokrywa z klipsami posiada wbudowaną komorę powietrza do izolacji. Jacuzzi można napompować za pomocą pompy spa.

Jacuzzi posiada funkcję Freeze Shield™, która umożliwia korzystanie ze spa przez cały rok, również w zimę. Automatyczna funkcja ogrzewania aktywuje się, gdy temperatura zewnętrzna jest niska i utrzymuje temperaturę wewnętrzną w zakresie od 6°C do 10°C, co zapobiegnie zamarznięciu wody i uszkodzeniu jacuzzi.

W zestawie znajdziemy również dmuchane leżanki, które zwiększą komfort podczas korzystania ze spa oraz 2 zasilane strumieniem wody lampy ColorJet LED, świecące w 7 różnych kolorach.

*Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych akcesoriów.

Produkty firmy Bestway to najwyższa jakość i bezpieczeństwo.

Dane techniczne

WYDAJNOŚĆ POMPY 1325 l/h
WAGA 82,34 kg
MOC 2050 W na 20°C
WYSOKOŚĆ 80 cm
WYMIARY 201 x 201 cm (zewnętrzne) / 151 x 151 cm (wewnętrzne)
ZALECANE WYPEŁNIENIE 80 %
PRZEZNACZENIE 5 - 7 osób
ŚCIANKI JACUZZI DuraPlus - trójwarstwowe PVC
POJEMNOŚĆ 1050 litrów
ZASILANIE 220 - 240V ~50Hz
KOLOR brązowy
CERTYFIKATY CE / EAC / CM
DNO JACUZZI miękkie, izolacyjne
NAGRZEWANIE 1 - 1,5°C / h
MAX. TEMPERATURA 40°C
ELEMENTY ZESTAWU jacuzzi / pokrywa / wkład filtracyjny typ VI / dozownik ChemConnect / 2 zasilane wodą światła LED / dmuchane leżanki / zestaw naprawczy