Obrazek 2D Gekon Zobacz większe

Obrazek 3D Gekon

38640

Nowy

Zestaw kreatywny, w którym za pomocą masy plastycznej tworzy sie obrazki 2D

Więcej szczegółów

22,00 zł

22,00 zł za szt.

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Sposób przygotowania:

Porcję masy plastycznej POP-ART ugniataj przez chwilę w dłoniach. Nowe odcienie uzyskasz łącząc kolorową masę wg instrukcji obrazkowej. Gotową masą wypełnij pola na obrazku wg sugerowanej kolorystyki lub własnego projektu. Pozostaw do wyschnięcia na 24godz.

Bądź kreatywny i baw się dobrze!

Dodatkowe wskazówki:

Przed zabawą umyj i wysusz ręce. Jeśli czujesz, że masa Pop-Art jest za sucha spryskaj ją niewielką ilością wody (w zestawie nie ma spryskiwacza). W aplikowaniu masy pomoże załączone narzędzie rzeźbiarskie. Uformuj nim dowolny kształt z masy lub zdejmij ją z obrazka, zanim wyschnie. Masę przechowuj w szczelnie zamkniętej torebce i nie wystawiaj na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Ostrzeżenia! Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na zawartość małych elementów. Istniej ryzyko zadławienia. Uwaga: Należy unikać długotrwałego kontaktu masy POP-ART z tkaninami/dywanem/wykładziną- może nastąpić ich zabarwienie. W takim wypadku usuń jak najszybciej masę z tkanin. Masa Pop-art jest bezpieczna dla zdrowia i nietoksyczna, ale służy do zabawy, nie nadaje się do konsumpcji. Wyschniętą masę POP-ART wytrzesz lub zmyjesz z powierzchni ciepłą wodą.

Opis

WIEK 6+
ELEMENTY ZESTAWU obrazek w formacie A5 / 2 x 50g masy plastycznej POP-ART w strunowych torebkach (4 kolory) / plastikowe narzędzie do rzeźbienia / kolorowa instrukcja obrazkowa

Opinie

Napisz opinię

Obrazek 3D Gekon

Obrazek 3D Gekon

Zestaw kreatywny, w którym za pomocą masy plastycznej tworzy sie obrazki 2D