Obrazek 2D Samochód i Sowy Zobacz większe

Obrazek 3D Samochód i Sowy

38650

Nowy

Zestaw kreatywny, w którym za pomocą masy plastycznej tworzy sie obrazki 2D

Więcej szczegółów

33,00 zł

33,00 zł za szt.

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Sposób przygotowania:

Porcję masy plastycznej POP-ART ugniataj przez chwilę w dłoniach. Nowe odcienie uzyskasz łącząc kolorowe masy wg instrukcji obrazkowej. Gotową masą wypełnij pola na obrazkach wg sugerowanej kolorystyki lub własnego projektu. Przed wyschnięciem możesz ozdobić obrazek brokatem. Pozostaw do wyschnięcia na 24 godz.

Bądź kreatywny i baw się dobrze!

Dodatkowe wskazówki:

Przed zabawą umyj i wysusz ręce. Jeśli czujesz, że masa Pop-Art jest za sucha spryskaj ją niewielką ilością wody (w zestawie nie ma spryskiwacza). W aplikowaniu masy pomoże załączone narzędzie rzeźbiarskie. Uformuj nim dowolny kształt z masy lub zdejmij ją z obrazka, zanim wyschnie. Masę przechowuj w szczelnie zamkniętej torebce i nie wystawiaj na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Ostrzeżenia! Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na zawartość małych elementów. Istniej ryzyko zadławienia. Uwaga: Należy unikać długotrwałego kontaktu masy POP-ART z tkaninami/dywanem/wykładziną- może nastąpić ich zabarwienie. W takim wypadku usuń jak najszybciej masę z tkanin. Masa Pop-art jest bezpieczna dla zdrowia i nietoksyczna, ale służy do zabawy, nie nadaje się do konsumpcji. Wyschniętą masę POP-ART wytrzesz lub zmyjesz z powierzchni ciepłą wodą.

Opis

WIEK 6+
ELEMENTY ZESTAWU 2 obrazki w formacie A5 / 3 x 50g masy plastycznej POP-ART (6 kolorów) / plastikowe narzędzie do rzeźbienia / brokat w aplikatorze / kolorowa instrukcja obrazkowa

Opinie

Napisz opinię

Obrazek 3D Samochód i Sowy

Obrazek 3D Samochód i Sowy

Zestaw kreatywny, w którym za pomocą masy plastycznej tworzy sie obrazki 2D

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: