Figurka 3D Różowa Smoczyca

38041

Nowy

Zestaw kreatywny, w którym za pomocą masy plastycznej tworzy sie figurkę 3D

Więcej szczegółów

55,00 zł

55,00 zł za szt.

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Sposób przygotowania:

Złóż figurkę 3D. Porcję masy plastycznej POP-ART ugniataj przez chwilę w dłoniach. Nowe odcienie uzyskasz łącząc kolorową masę wg instrukcji obrazkowej. Gotową masą oklej figurkę. Użyj narzędzia rzeźbiarskiego do ukształtowania wypustek lub wzorów na smoczej „skórze”, które dodadzą Smoczycy indywidualnego charakteru. Ostrożnie nałóż rzęsy. Przed wyschnięciem możesz ozdobić figurkę brokatem. Pozostaw do wyschnięcia na 24 godz.

Bądź kreatywny i baw się dobrze!

Dodatkowe wskazówki:

Przed zabawą umyj i wysusz ręce. Jeśli czujesz, że masa Pop-Art jest za sucha spryskaj ją niewielką ilością wody (w zestawie nie ma spryskiwacza). Masę przechowuj w szczelnie zamkniętej torebce i nie wystawiaj na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Ostrzeżenia! Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na zawartość małych elementów. Istniej ryzyko zadławienia. Uwaga: Należy unikać długotrwałego kontaktu masy POP-ART z tkaninami/dywanem/wykładziną- może nastąpić ich zabarwienie. W takim wypadku usuń jak najszybciej masę z tkanin. Masa Pop-art jest bezpieczna dla zdrowia i nietoksyczna, ale służy do zabawy, nie nadaje się do konsumpcji. Wyschniętą masę POP-ART wytrzesz lub zmyjesz z powierzchni ciepłą wodą.

Opis

WIEK 6+
ELEMENTY ZESTAWU figurka 3D / 5 x 50g masy plastycznej POP-ART w strunowych torebkach (4 kolory) / plastikowe narzędzie do rzeźbienia / sztuczne, smocze rzęsy / aplikator z brokatem / instrukcja obrazkowa

Opinie

Napisz opinię

Figurka 3D Różowa Smoczyca

Figurka 3D Różowa Smoczyca

Zestaw kreatywny, w którym za pomocą masy plastycznej tworzy sie figurkę 3D