Pakiet uzupełniający GrillEye - Limitowana Edycja Zimowa

GE0012

299,00 zł

-240,00 zł

539,00 zł

Produkt dostępny

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 539,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 299,00 zł

Opis produktu

Zestaw GrillEye, jest idealnym uzupełnieniem akcesoriów, dla Grillowiczów, którzy posiadają pakiet startowy GrillEye lub GrillEye Max i chcą rozwijać się, zwiększać funkcjonalność urządzenia, grillować bardziej komfortowo, nie działać metodą prób i błędów tylko świadomie kontrolować proces gotowania. W zestawie znajdziemy 4 sondy GrillEye z osłonami, 2 klipsy do sond, 2 przedłużacze do sond oraz wodoodporną obudowę do termometru.

Sondy GrillEye® są pierwszymi sondami termometrów do grillowania i wędzenia, które uzyskały aprobatę FDA do bezpiecznego stosowania z żywnością. Sondy GrillEye® wchodzą w kontakt z żywnością, dlatego wykonane są wyłącznie z bezpiecznych materiałów.

W zestawie znajdują się 2 klipsy do sond, które umożliwiają pomiar temperatury otoczenia, ponieważ temperatura w grillu lub wędzarni może różnić się w zależności od obszaru. Znajomość temperatury otoczenia jest równie ważna, jak w przypadku wewnętrznej temperatury żywności. Dzięki zastosowaniu bardzo długiego przewodu sondy GrillEye® mogą być używane nawet w grillach o dużej obudowie. 

Przedłużacz do sondy marki GrillEye umożliwia przedłużenie zasięgu sondy o 101 cm. Przedłużacz jest wytrzymały oraz łatwy w użyciu.

Wodoodporna obudowa to niezbędne akcesorium dla termometrów GrillEye® Max i GrillEye® Pro Plus. Trwała obudowa wykonana z przezroczystego termoplastu jest odporna na słońce i ciepło. Chroni termometr w każdych warunkach pogodowych. Etui umożliwia korzystanie z GrillEye® Max lub Pro Plus w sposób, do którego jesteś przyzwyczajony, ponieważ nie ogranicza jego funkcjonalności ani ergonomii. Przezroczysty, matowy materiał umożliwia łatwe odczytywanie ekranu oraz jest łatwy w czyszczeniu.

Zestaw nie zawiera termometru.

Dane techniczne

DŁUGOŚĆ 9,4 cm (sonda) / 4,8 cm (uchwyt sondy) / 115 cm (przewód sondy) / 101 cm (przedłużacz)
WYSOKOŚĆ 7,5 cm (etui)
GŁĘBOKOŚĆ 8,5 cm (etui)
ŚREDNICA 4 mm (sonda)
SZEROKOŚĆ 18 cm (etui)
MAX. TEMPERATURA 380°C (sondy)
ELEMENTY ZESTAWU 4x Sondy GrillEye® / 4x Osłony sond / 2x Klipsy do odczytu temperatury otoczenia / 2x Przedłużacz do sond / 1x Obudowa wodoodporna
ZAKRES POMIARU TEMPERATURY -40°C do 300°C
DOKŁADNOŚĆ POMIARU TEMPERATURY 0.1°C