Mega pakiet zimowy GrillEye - Limitowana Edycja Zimowa

GE0013

659,00 zł

-340,00 zł

999,00 zł

Produkt dostępny

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 999,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 659,00 zł

Opis produktu

Zestaw GrillEye, to zestaw dla tych, którzy podczas gotowania cenią sobie precyzję, bezpieczeństwo i najważniejsze - smak!

GrillEye® Max to natychmiastowy, ultraprecyzyjny oraz inteligentny termometr do grilla lub wędzarni, który powiadomi Cię, gdy jedzenie będzie gotowe, gdziekolwiek jesteś. Termometr mierzy temperaturę z dokładnością do 0,1°C (0,18°F) już od 2 sekund po włączeniu.

GrillEye® zna temperaturę, w której przyrządzisz wymarzone danie! Wskazówki dotyczące umieszczenia sondy i szacunkowego czasu do końca poprowadzą Cię przez cały proces grillowania! Termometr powiadomi Cię kiedy jest idealny moment na zdjęcie jedzenia z ognia. Praktycznie natychmiastowy pomiar temperatury sprawia, że możesz go również używać do szybkiego sprawdzania temperatury dowolnego rodzaju żywności. Ultraprecyzyjny pomiar pozwoli Ci uniknąć sytuacji w której przyrządzane potrawy będą niedopieczone lub przypalone.

Sondy GrillEye® posiadają certyfikat FDA, który gwarantuje wykonanie z materiałów bezpiecznych w kontakcie z żywnością. Do termometru GrillEye® Max można podłączyć maksymalnie 8 sond. W zestawie znajdują się 2 klipsy do sondy, które umożliwiają pomiar temperatury otoczenia, ponieważ temperatura w grillu lub wędzarni może różnić się w zależności od obszaru. Znajomość temperatury otoczenia jest równie ważna, jak w przypadku wewnętrznej temperatury żywności.

Przedłużacz do sondy marki GrillEye umożliwia przedłużenie zasięgu sondy o 101 cm. Przedłużacz jest wytrzymały oraz łatwy w użyciu. Został zaprojektowany do użytku z sondami GrillEye® oraz GrillEye® Iris.

Wodoodporna obudowa to niezbędne akcesorium dla termometrów GrillEye® Max i GrillEye® Pro Plus. Trwała obudowa wykonana  przezroczystego termoplastu jest odporna na słońce i ciepło. Chroni termometr w każdych warunkach pogodowych. Etui umożliwia korzystanie z GrillEye® Max lub Pro Plus w sposób, do którego jesteś przyzwyczajony, ponieważ nie ogranicza jego funkcjonalności ani ergonomii. Przezroczysty, matowy materiał umożliwia łatwe odczytywanie ekranu oraz jest łatwy w czyszczeniu.

Łączność: Możliwość połączenia bezprzewodowego z Chmurą. Obsługa wielu sieci Wi-Fi oraz automatyczny wybór WiFi.

Ekran: Wyświetla temperaturę z dokładnością do 0,1°. Automatycznie dzieli obraz na liczbę podłączonych sond. Czytelny w świetle słonecznym oraz w nocy.

Ergonomia: Odporny na upadki, obrotowy o 360° korpus, wyposażony w mocne, magnetyczne mocowanie.

Bateria: Wielokrotnego ładowania za pomocą USB typ C. Praca do 23h z włączoną opcją wygaszania ekranu.

Opcja Sesji: Termometr GrillEye® Max posiada opcję Sesji, która rejestruje, każdy krok wykonywany za pomocą termometru, od ustawienia temperatury po nastawienie minutnika. Zapisaną sesję możesz łatwo nazwać lub usunąć w menu termometru.

Dostępny dla osób niewidomych i niedowidzących: GrillEye® Max został przeprojektowany od podstaw, aby pomagać również osobom niewidomym i niedowidzącym.

Aktualizacje: Aplikacja GrillEye® Max i GrillEye® Hyperion są automatycznie aktualizowane do nowych wersji.

Cechy i funkcje:

• Kreator konfiguracji i przewodnik po aplikacji;
• Wskazówki dotyczące umieszczania sond;
• Szacunkowy czas do końca;
• Gotowe ustawienia pieczenia;
• Możliwość własnych ustawień wstępnych;
• Timer z alarmem;
• Wykresy z zaawansowanymi opcjami filtrowania i eksportu;
• Aktywacja/dezaktywacja alarmu urządzenia w przypadku używania w nocy;
• Obsługuje skalę Celsjusza i Fahrenheita;
• Wielojęzyczna i łatwa w użyciu aplikacja (również po polsku).

Wymagania:

• Wi-Fi 2,4 GHz z aktywnym połączeniem internetowym;
• Telefon lub tablet z systemem iOS lub Android wyposażonym w Bluetooth® v4.2;
• Aplikacja GrillEye® Hyperion jest kompatybilna z urządzeniami z systemem iOS 12 (i nowszym) lub systemem Android 8 (i nowszym).

Dane techniczne

DŁUGOŚĆ 101 cm (przedłużacz) / 9,4 cm (sonda) / 4,8 cm (uchwyt sondy) / 115 cm (przewód sondy)
WYSOKOŚĆ 7,5 cm (etui)
GŁĘBOKOŚĆ 8,5 cm (etui)
ŚREDNICA 6 cm (termometr) / 4 mm (sonda)
SZEROKOŚĆ 13 cm (termometr) / 18 cm (etui)
PRZEZNACZENIE grille / wędzarnie / piekarniki / płyty kuchenne / lodówki i chłodziarki
ZASILANIE akumulatorowe, Li-Ion, 2500 mAh
MAX. TEMPERATURA 300°C
ELEMENTY ZESTAWU Termometr GrillEye® Max / 6x Sondy GrillEye® / 6x Osłony sond / 2x Klipsy do odczytu temperatury otoczenia / 2x Przedłużacz do sond / 1x Obudowa wodoodporna / Skrócona instrukcja obsługi / Kabel USB typ C
CZAS PRACY do 23h (z włączonym wygaszaniem ekranu)
ZAKRES POMIARU TEMPERATURY -40°C do 300°C
DOKŁADNOŚĆ POMIARU TEMPERATURY 0.1°C