Przyprawa Caribbean Jerk Rub 100g - Cape Herb & Spice
  • Przyprawa Caribbean Jerk Rub 100g - Cape Herb & Spice
  • Przyprawa Caribbean Jerk Rub 100g - Cape Herb & Spice
  • Przyprawa Caribbean Jerk Rub 100g - Cape Herb & Spice

Przyprawa Caribbean Jerk Rub 100g - Cape Herb & Spice

RUBTB2530009

24,99 zł
Brutto
Ilość
13 Przedmioty

Opis

Marka Cape Herb & Spice została stworzona z zamiłowania do jedzenia i jest przyjazna dla zdrowia. Przyprawy produkowane są w Kapsztadzie, tętniącym życiem i wielokulturowym mieście położonym na krańcu Afryki. Zgrany zespół pracowników sprawia, że produkty są dopieszczane od produkcji aż po wysyłkę. Marka jest regularnie audytowana i stawia na jakość produktów przez co uważana jest za światowego eksperta w branży. Procesy produkcji są zarządzane zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa żywności. Bazę przypraw stanowią połączenia egzotycznych i tradycyjnych składników, owoców, warzyw i ziół.

Produkty mają bardzo dobry, naturalny skład. Nie zwierają sztucznych aromatów i barwników, konserwantów i glutaminianu sodu. Są odpowiednie dla Wegan i Muzułmanów (Halal), a także są odpowiednie dla Żydów (żywność koszerna). Produkty są całkowicie wolne od GMO.

Przyprawa Caribbean Jerk Rub.

Ostra i pikantna mieszanka tradycyjnych przypraw z dodatkiem chilli, tymianku i ziela angielskiego świetnia nadaje się do przyprawiania mięs, kurczaka i warzyw przed grillowaniem. Znakomicie sprawdza się również do zamarynowania mięsa co pozwala na uzyskanie bardziej intensywnego smaku. Możesz również dodać kilka kropel soku z cytryny lub limonki aby jeszcze bardziej podkręcić smak.

Skład:

sól morska (40%), chilli (17%), cukier brązowy, cebula, tymianek (7%), cynamon (4%), pieprz cayenne, ziele angielskie (2,5%), pieprz czarny.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w miejscu suchym, nie narażonym na wilgoć. Po każdym użyciu koniecznie należy zamknąć nakrętkę.

---

Informacja o producencie:

Cape Herb & Spice, 50 Bell Crescent, Westlake Business Park, 7945, Kapsztad, RPA, tel: (+27) (0)21 701 5140, info@capeherb.co.za

Importer:

Agrimpex Grilluj i Gotuj sp. k. Piotrów, ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, tel.: 16 623 61 72, pytania@broilking.pl 

---

Szczegóły produktu
RUBTB2530009
13 Przedmioty

Opis

OPAKOWANIE
puszka
PRZEZNACZENIE
mięsa / kurczak / warzywa
POJEMNOŚĆ
100 g

Specyficzne kody

EAN13
6006507005757
Komentarze (0)
Oceń
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produktów w tej samej kategorii: 12