Agrowłóknina DUO-LINE 50g/m2 antychwastowa 3,2x5m czarno-brązowa Zobacz większe

Agrowłóknina DUO-LINE 50g/m2 antychwastowa 3,2x5m czarno-brązowa

MEG2241

Nowy

26,00 zł

26,00 zł za szt.

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Agrowłóknina antychwastowa DUO LINE (czarno-brązowa) służy do ściółkowania gleby przy zakładaniu ogrodów i eliminuje wyrastanie chwastów. Dwukolorowa agrowłóknina to rozwiązanie dla klientów, którzy cenią sobie wszechstronne i eleganckie rozwiązania w ogrodzie. Sam decydujesz, który kolor bardziej Ci odpowiada. Brązowa strona włókniny idealnie nadaje się do ściółkowania rabat, które wysypiemy korą, np. pod iglaki, krzewy ozdobne i inne rośliny przydomowe.
Dzięki kolorowi ubytki kory nie są widoczne, a rabaty pozostają estetyczne na długi czas. Brązowy kolor na górze a czarny od ziemi wspomaga również antychwastowe i cieniujące działanie włókniny, kiedy nie okładamy jej powierzchni korą lub kamieniami. Czarna strona DUO LINE równie dobrze sprawdza się przy ściółkowaniu rabat np. z roślinami uprawnymi, jak i przy tych, które wysypiemy kamieniem ozdobnym.

Struktura agrowłókniny pozwala na płynne przenikanie w głąb ziemi wody i nawozów w płynie aż do korzeni roślin. Zatrzymuje wilgoć w glebie, przepuszcza powietrze, chroni przed szkodnikami oraz poprawia warunki rozwojowe roślin. Stosuje się ją również w uprawie warzyw i owoców oraz krzewów.

Agrowłókninę rozkłada się na glebę pozbawioną darni i chwastów. W miejscu nasadzenia nacinamy krzyż i sadzimy rośliny w powstałych otworach. Przy rosnących już roślinach okładamy powierzchnię wokół nich. Do mocowania stosujemy szpilki do agrowłóknin. W celu zamaskowania i wydłużenia trwałości wysypujemy korą lub kamieniem.

Opis

WAGA 0,8 kg
WYMIARY 3,2 x 5 m
KOLOR czarno-brązowy
GRAMATURA 50g/m2

Opinie

Napisz opinię

Agrowłóknina DUO-LINE 50g/m2 antychwastowa 3,2x5m czarno-brązowa

Agrowłóknina DUO-LINE 50g/m2 antychwastowa 3,2x5m czarno-brązowa