Przyprawa Sól i Pieprz z młynkiem 310g - Cape Herb & Spice

FSGRB000005

Nowy

29,99 zł

29,99 zł za szt.

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Marka Cape Herb & Spice została stworzona z zamiłowania do jedzenia i jest przyjazna dla zdrowia. Przyprawy produkowane są w Kapsztadzie, tętniącym życiem i wielokulturowym mieście położonym na krańcu Afryki. Zgrany zespół pracowników sprawia, że produkty są dopieszczane od produkcji aż po wysyłkę. Marka jest regularnie audytowana i stawia na jakość produktów przez co uważana jest za światowego eksperta w branży. Procesy produkcji są zarządzane zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa żywności. Bazę przypraw stanowią połączenia egzotycznych i tradycyjnych składników, owoców, warzyw i ziół.

Produkty mają bardzo dobry, naturalny skład. Nie zwierają sztucznych aromatów i barwników, konserwantów i glutaminianu sodu. Są odpowiednie dla Wegan i Muzułmanów (Halal), a także są odpowiednie dla Żydów (żywność koszerna). Produkty są całkowicie wolne od GMO.

Przyprawa Sól i Pieprz z młynkiem.

Fantastyczna przyprawa do codziennego użytku w kuchni, którą możemy nazwać duetem soli z pieprzem. Pasuje niemalże do wszystkiego, dzięki tej przyprawie danie zyska nowy, lepszy smaku.​ Świetna jako młynek stołowy do przyprawiania potraw.

Skład:

sól morska (80%), pieprz (20%).

Warunki przechowywania:

Przechowywać w miejscu suchym, nie narażonym na wilgoć. Po każdym użyciu koniecznie należy zamknąć nakrętkę.

Opis

OPAKOWANIE młynek
PRZEZNACZENIE większość potraw
POJEMNOŚĆ 310 g

Opinie

Napisz opinię

Przyprawa Sól i Pieprz z młynkiem 310g - Cape Herb & Spice

Przyprawa Sól i Pieprz z młynkiem 310g - Cape Herb & Spice

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: