Patelnia żeliwna śr. 20 cm z rączką PETROMAX Zobacz większe

Patelnia żeliwna śr. 20 cm z rączką PETROMAX

fp20-t

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

170,00 zł

170,00 zł za szt.

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Patelnia Petromax wykonana jest z wysokiej jakości żeliwa, jest niezastąpiona podczas gotowania nad otwartym ogniem lub w domowej kuchni. Profesjonalni kucharze używają patelni żeliwnych, ponieważ są one niezwykle wytrzymałe. Kiedy wypróbujesz patelnie Petromax, nie będziesz chciał korzystać z innych. Patelnie Petromax doskonale rozprowadzają ciepło i nadają się do natychmiastowego użytku. Są łatwe w czyszczeniu dzięki wstępnie zakonserwowanej powierzchni. Trwała i solidna patelnia Petromax ma naturalny efekt antyadhezyjny, który poprawisz przy każdym użyciu, tworząc warstwę ochronną. Ponadto żeliwo dobrze magazynuje ciepło, dlatego posiłki można podawać bezpośrednio z patelni. Patelnię żeliwną Petromax można używać nie tylko na kuchence elektrycznej, indukcyjnej, ceramicznej nad płomieniem gazowym lub w piekarniku, sprawdza się też doskonale do gotowania na świeżym powietrzu, przy ognisku czy na odpowiednim grillu. Duszenie, smażenie lub pieczenie - na patelni żeliwnej w ogniu to będzie doskonały posiłek.

Cechy w skrócie:

  • Możliwość natychmiastowego użycia dzięki wstępnie przygotowanej powierzchni, łatwa w utrzymaniu czystości;
  • Delikatne przygotowanie wszystkich potraw;
  • Gwarantowana jakość produktów Petromax.

Dbając o to, należy zauważyć, że patyna odgrywa ważną rolę w żeliwie. Nawet jeśli patelnie Petromax nie muszą być wypalane dzięki powierzchni Seasoned Finish, szorstka powierzchnia nadal absorbuje tłuszcze i aromaty za każdym razem, gdy są używane, które są ponownie uwalniane przy następnym użyciu. Ta patyna chroni również kadź przed korozją.

Dlatego żeliwo należy czyścić tylko wodą - bez detergentu - dokładnie wytrzeć i wysuszyć. Pasta pielęgnacyjna Petromax jest również zalecana, aby zachować długowieczność 20-centymetrowej patelni Petromax z rączką.

Opis

WAGA 1,7 kg
WYSOKOŚĆ 6,7 cm
ŚREDNICA 20 cm
POJEMNOŚĆ 1 litr
MATERIAŁ żeliwo

Opinie

Napisz opinię

Patelnia żeliwna śr. 20 cm z rączką PETROMAX

Patelnia żeliwna śr. 20 cm z rączką PETROMAX

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: