Obrazki 3D - 3 Dinozaury

38022

Nowy

Zestaw kreatywny, w którym za pomocą masy plastycznej tworzy sie obrazki 3D

Więcej szczegółów

58,00 zł

58,00 zł za szt.

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Sposób przygotowania:

Na obrazek nałóż nakładkę 3D. Porcję masy plastycznej POP-ART ugniataj przez chwilę w dłoniach. Nowe odcienie uzyskasz łącząc kolorowe masy wg instrukcji obrazkowej. Gotową masą oklej nakładkę 3D i wypełnij pola na obrazkach wg sugerowanej kolorystyki lub własnego projektu. Przed wyschnięciem możesz ozdobić obrazki brokatem. Pozostaw do wyschnięcia na 24 godz. Nałóż ramki na obrazki i gotowe.

Bądź kreatywny i baw się dobrze!

Dodatkowe wskazówki:

Przed zabawą umyj i wysusz ręce. Jeśli czujesz, że masa Pop-Art jest za sucha spryskaj ją niewielką ilością wody (w zestawie nie ma spryskiwacza). W aplikowaniu masy pomoże załączone narzędzie rzeźbiarskie. Uformuj nim dowolny kształt z masy lub zdejmij ją z obrazka, zanim wyschnie. Masę przechowuj w szczelnie zamkniętej torebce i nie wystawiaj na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Opis

WIEK 6+
ELEMENTY ZESTAWU 2 obrazki w formacie A4 / 1 obrazek w formacie A5 / 3 nakładki 3D / 5 x 50g masy plastycznej POP-ART w strunowych torebkach (5 kolorów) / plastikowe narzędzie do rzeźbienia / ramki do obrazków / brokat w aplikatorze / kolorowa instrukcja obrazkowa

Opinie

Napisz opinię

Obrazki 3D - 3 Dinozaury

Obrazki 3D - 3 Dinozaury

Zestaw kreatywny, w którym za pomocą masy plastycznej tworzy sie obrazki 3D