NAPOLEON Grill węglowy CHARCOAL KETTLE 47cm

NK18K-LEG-1

799,00 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Kompaktowy węglowy grill kulisty NK18K-LEG marki Napoleon to grill na węgiel drzewny o średnicy 47 cm, który stanowi idealny wybór dla każdego miłośnika grillowania na węglu drzewnym. Grill można łatwo przemieszczać dzięki kółkom odpornym na warunki atmosferyczne. Podczas grillowania na węglu drzewnym kontrola ciepła przez przepływ powietrza jest możliwa i łatwa do osiągnięcia dzięki regulowanym otworom wentylacyjnym na górze i na dole grilla. Termometr ACCU-PROBE™ pomaga utrzymać idealną temperaturę, a nawet zawiera poradnik, który wskazuje idealne zakresy temperatur dla wędzenia i smażenia. Pokrywka ma wbudowany wieszak i chłodny w dotyku uchwyt, który chroni dłonie przed oparzeniami podczas grillowania.

  • RUSZT ZE STALI NIERDZEWNEJ - Ruszty ze stali nierdzewnej są odporne na korozję, wymagają niewielkiego zakresu konserwacji i równomiernie rozprowadzają ciepło.
  • OTWORY WENTYLACYJNE ZE STALI NIERDZEWNEJ - Trwałe otwory wentylacyjne ze stali nierdzewnej kontrolują przepływ powietrza i temperaturę węgla drzewnego do wędzenia i grillowania.
  • ZDEJMOWANY CIĘŻKI POPIELNIK ZE STALI - Ciężka stal jest odporna na korozję elementów i można ją zdjąć w celu łatwego czyszczenia.
  • WYTRZYMAŁE, ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE KÓŁKA - Kółka są mocne i solidne, dzięki czemu możesz łatwo przemieścić grill węglowy w środek akcji w każdym terenie.
  • TERMOMETR ACCU-PROBE™ - Dokładnie mierzy temperaturę grilla, aby zapewnić optymalną kontrolę temperatury podczas grillowania.
  • CHŁODNY W DOTYKU UCHWYT - Chroni dłonie przed oparzeniami podczas podnoszenia i trzymania pokrywy grilla.
  • WBUDOWANY WIESZAK NA POKRYWĘ - Bezpiecznie zawieś gorącą pokrywę grilla na węgiel drzewny z boku grilla, zamiast kłaść ją na ziemi.

Dane techniczne

GWARANCJA do 10 lat
WAGA 11 kg
WYSOKOŚĆ 92 cm
ŚREDNICA 49 cm
ZASILANIE węgiel / brykiet
KOLOR czarny
RUSZT DO GRILLOWANIA Ø 47 cm (stal nierdzewna)