NAPOLEON Grill gazowy PRESTIGE PRO 665 RSIB

PRO665RSIBPSS-3-PL

18 999,00 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Dzięki funkcjom niespotykanym w większości grilli, grill gazowy Prestige PRO™ 665  na propan marki Napoleon z tylnym i bocznym palnikiem na podczerwień ma wszystko, czego potrzeba do profesjonalnego grillowania przydomowego. Doskonałe zatrzymywanie ciepła zapewnia wydajność podobną do piekarnika i doskonałe smażenie. Markę Napoleon bezbłędnie rozpoznasz po legendarnych rusztach WAVE™ z charakterystycznym układem śladów po pieczeniu i oświetleniu zbliżeniowym. Użyj zintegrowanej tacy wędzarni i dedykowanego palnika, aby dodać aromat dymu do wszystkich ulubionych potraw z grilla. Na zewnątrz lśniąca obudowa ze stali nierdzewnej zapewnia odporność na warunki atmosferyczne, a chromowane detale nadają grillowi luksusowy charakter. Grill wyróżnia się trwałością nie tylko na zewnątrz, pod pokrywą znajduje się ta sama wysokiej jakości stal nierdzewna, z której wykonane są ruszty do grillowania, palniki rurowe i dwupoziomowe płyty do obsmażania. Pokrętła sterujące NIGHT LIGHT™ z podświetleniem LED w pełnym spektrum barwnym mają niemal nieograniczone możliwości kolorystyczne, dzięki czemu obsługa grilla w nocy to czysta przyjemność. Jako funkcję zabezpieczającą zastosowano czerwone podświetlenie, gdy gaz pozostaje włączony. Delektuj się równomiernie wypieczonymi potrawami niczym z restauracji dzięki tylnemu palnikowi na podczerwień i rożnowi.

 • NAJLEPSZE SKŁADNIKI - NAJLEPSZE DANIA - Liczy się to co jest wewnątrz. Do tworzenia produktów Napoleon są wykorzystywane wyłącznie najlepsze elementy, takie jak wysokiej jakości stal nierdzewna, co umożliwia przygotowywanie smacznych potraw.
 • PALNIK BOCZNY SIZZLE ZONE™ NA PODCZERWIEŃ - Perfekcja steków jakości restauracyjnej. Osiągnij najwyższą doskonałość jak w restauracji specjalizującej się w stekach, uzyskując karmelizowaną skórkę steku z zachowaniem soczystego wnętrza.
 • PALNIK TYLNY ROŻNA NA PODCZERWIEŃ - Grilluj jak profesjonalista. Promieniowanie podczerwone z palnika rożna jest idealne do intensywnego obsmażania i pieczenia na wolnym rożnie.
 • POKRĘTŁA Z PODŚWIETLENIEM W SPEKTRUM BARWNYM RGB NIGHT LIGHT™ Z TECHNOLOGIĄ SAFETYGLOW - W świetle reflektorów. Zmień kolor i jasność pokręteł NIGHT LIGHT™ na dowolny kolor w widmie lub ustaw zmienny cykl – z technologią SafetyGlow.
 • LEGENDARNE RUSZTY WAVE™ ZE STALI NIERDZEWNEJ O GRUBOŚCI 9,5 MM - Wysokiej jakości stal nierdzewna. Legendarny kształt rusztu WAVE™ o większej grubości 9,5 mm zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i zapobiega spadaniu mniejszych potraw z grilla.
 • ZINTEGROWANA TACA WĘDZARNI NA ZRĘBKI WĘDZARNICZE - Smak wędzonki. Dodaj dymny aromat do potraw dzięki zintegrowanej tacy wędzarni i dedykowanemu palnikowi.
 • WYŚWIETLACZ OŚWIETLENIA ZBLIŻENIOWEGO - W świetle reflektorów. Wykrywając obecność użytkownika, grill rzutuje na podłoże świetlne logo, zachęcając do przygotowania kolejnych kulinarnych specjałów.
 • NATYCHMIASTOWY ZAPŁON JETFIRE™ - Natychmiastowy, niezawodny zapłon. Ten innowacyjny, łatwy w użyciu system zapłonu wystrzeliwuje strumień płomienia, aby indywidualnie zapalić każdy palnik gazowy, zapewniając szybki rozruch grilla.
 • PALNIK Z KRZYŻOWYM ZAPALANIEM - Automatycznie zapala się ponownie. Jeśli palnik nie zapali się lub zgaśnie, krzyżowe obręcze automatycznie zapalą sąsiednie palniki.
 • WYSOKIEJ JAKOŚCI PALNIKI ZE STALI NIERDZEWNEJ - Udowodniona trwałość i wydajność. Dostarczając idealną równowagę paliwa i tlenu, wysokiej jakości palnik zapewnia wydajność, a nawet ogrzewa.
 • ZINTEGROWANE WIADRO NA LÓD I DESKA DO KROJENIA - Zamień tę boczną półkę w stanowisko napojów lub wykorzystaj do marynowania. Zintegrowana deska do krojenia umożliwia łatwe przygotowywanie potraw.
 • GÓRNA POKRYWA ROLKOWA KONWEKCYJNA - Górna pokrywa rolkowa zapewnia najlepsze ogrzewanie konwekcyjne i pieczenie zupełnie jak w piekarniku. Wykorzystuje wyważeniem środka ciężkości, aby zaoszczędzić miejsce i umożliwić łatwe podnoszenie.
 • DWUPOZIOMOWE PŁYTKI ZE STALI NIERDZEWNEJ DO OBSMAŻANIA - Konfiguracja przestawna zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i chroni palniki.
 • TERMOMETR ACCU-PROBE™ - Dokładnie mierzy temperaturę grilla, aby zapewnić optymalną kontrolę temperatury podczas grillowania.
 • OŚWIETLENIE WNĘTRZA GRILLA - Wewnętrzne oświetlenie halogenowe podświetla powierzchnię do grillowania w nocy.

Dane techniczne

GWARANCJA ograniczona dożywotnia gwarancja
WAGA 150 kg
MOC 31 kW
LICZBA PALNIKÓW 5 palników tubowych ze stali nierdzewnej (5 x 4kW) + boczny palnik + tylny palnik
SYSTEM ZAPALANIA JETFIRE
WYSOKOŚĆ PRZY OTWARTEJ POKRYWIE 142 cm
WYSOKOŚĆ 130 cm
GŁĘBOKOŚĆ 65 cm
SZEROKOŚĆ 195 cm
ZASILANIE propan
KOLOR stal nierdzewna
RUSZT DO GRILLOWANIA 94 x 46 cm (stal nierdzewna)
RUSZT DO PODGRZEWANIA duży, chromowany
ELEMENTY ZESTAWU grill / rożen / wąż i reduktor gazowy