NAPOLEON Grill gazowy PRESTIGE PRO 665 RSIB

PRO665RSIBPSS-3-PL

21 799,00 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Dzięki funkcjom niespotykanym w większości grilli, grill gazowy Prestige PRO™ 665  na propan marki Napoleon z tylnym i bocznym palnikiem na podczerwień ma wszystko, czego potrzeba do profesjonalnego grillowania przydomowego. Doskonałe zatrzymywanie ciepła zapewnia wydajność podobną do piekarnika i doskonałe smażenie. Markę Napoleon bezbłędnie rozpoznasz po legendarnych rusztach WAVE™ z charakterystycznym układem śladów po pieczeniu i oświetleniu zbliżeniowym. Użyj zintegrowanej tacy wędzarni i dedykowanego palnika, aby dodać aromat dymu do wszystkich ulubionych potraw z grilla. Na zewnątrz lśniąca obudowa ze stali nierdzewnej zapewnia odporność na warunki atmosferyczne, a chromowane detale nadają grillowi luksusowy charakter. Grill wyróżnia się trwałością nie tylko na zewnątrz, pod pokrywą znajduje się ta sama wysokiej jakości stal nierdzewna, z której wykonane są ruszty do grillowania, palniki rurowe i dwupoziomowe płyty do obsmażania. Pokrętła sterujące NIGHT LIGHT™ z podświetleniem LED w pełnym spektrum barwnym mają niemal nieograniczone możliwości kolorystyczne, dzięki czemu obsługa grilla w nocy to czysta przyjemność. Jako funkcję zabezpieczającą zastosowano czerwone podświetlenie, gdy gaz pozostaje włączony. Delektuj się równomiernie wypieczonymi potrawami niczym z restauracji dzięki tylnemu palnikowi na podczerwień i rożnowi.

 • NAJLEPSZE SKŁADNIKI - NAJLEPSZE DANIA - Liczy się to co jest wewnątrz. Do tworzenia produktów Napoleon są wykorzystywane wyłącznie najlepsze elementy, takie jak wysokiej jakości stal nierdzewna, co umożliwia przygotowywanie smacznych potraw.
 • PALNIK BOCZNY SIZZLE ZONE™ NA PODCZERWIEŃ - Perfekcja steków jakości restauracyjnej. Osiągnij najwyższą doskonałość jak w restauracji specjalizującej się w stekach, uzyskując karmelizowaną skórkę steku z zachowaniem soczystego wnętrza.
 • PALNIK TYLNY ROŻNA NA PODCZERWIEŃ - Grilluj jak profesjonalista. Promieniowanie podczerwone z palnika rożna jest idealne do intensywnego obsmażania i pieczenia na wolnym rożnie.
 • POKRĘTŁA Z PODŚWIETLENIEM W SPEKTRUM BARWNYM RGB NIGHT LIGHT™ Z TECHNOLOGIĄ SAFETYGLOW - W świetle reflektorów. Zmień kolor i jasność pokręteł NIGHT LIGHT™ na dowolny kolor w widmie lub ustaw zmienny cykl – z technologią SafetyGlow.
 • LEGENDARNE RUSZTY WAVE™ ZE STALI NIERDZEWNEJ O GRUBOŚCI 9,5 MM - Wysokiej jakości stal nierdzewna. Legendarny kształt rusztu WAVE™ o większej grubości 9,5 mm zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i zapobiega spadaniu mniejszych potraw z grilla.
 • ZINTEGROWANA TACA WĘDZARNI NA ZRĘBKI WĘDZARNICZE - Smak wędzonki. Dodaj dymny aromat do potraw dzięki zintegrowanej tacy wędzarni i dedykowanemu palnikowi.
 • WYŚWIETLACZ OŚWIETLENIA ZBLIŻENIOWEGO - W świetle reflektorów. Wykrywając obecność użytkownika, grill rzutuje na podłoże świetlne logo, zachęcając do przygotowania kolejnych kulinarnych specjałów.
 • NATYCHMIASTOWY ZAPŁON JETFIRE™ - Natychmiastowy, niezawodny zapłon. Ten innowacyjny, łatwy w użyciu system zapłonu wystrzeliwuje strumień płomienia, aby indywidualnie zapalić każdy palnik gazowy, zapewniając szybki rozruch grilla.
 • PALNIK Z KRZYŻOWYM ZAPALANIEM - Automatycznie zapala się ponownie. Jeśli palnik nie zapali się lub zgaśnie, krzyżowe obręcze automatycznie zapalą sąsiednie palniki.
 • WYSOKIEJ JAKOŚCI PALNIKI ZE STALI NIERDZEWNEJ - Udowodniona trwałość i wydajność. Dostarczając idealną równowagę paliwa i tlenu, wysokiej jakości palnik zapewnia wydajność, a nawet ogrzewa.
 • ZINTEGROWANE WIADRO NA LÓD I DESKA DO KROJENIA - Zamień tę boczną półkę w stanowisko napojów lub wykorzystaj do marynowania. Zintegrowana deska do krojenia umożliwia łatwe przygotowywanie potraw.
 • GÓRNA POKRYWA ROLKOWA KONWEKCYJNA - Górna pokrywa rolkowa zapewnia najlepsze ogrzewanie konwekcyjne i pieczenie zupełnie jak w piekarniku. Wykorzystuje wyważeniem środka ciężkości, aby zaoszczędzić miejsce i umożliwić łatwe podnoszenie.
 • DWUPOZIOMOWE PŁYTKI ZE STALI NIERDZEWNEJ DO OBSMAŻANIA - Konfiguracja przestawna zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i chroni palniki.
 • TERMOMETR ACCU-PROBE™ - Dokładnie mierzy temperaturę grilla, aby zapewnić optymalną kontrolę temperatury podczas grillowania.
 • OŚWIETLENIE WNĘTRZA GRILLA - Wewnętrzne oświetlenie halogenowe podświetla powierzchnię do grillowania w nocy.

Dane techniczne

GWARANCJA ograniczona dożywotnia gwarancja
WAGA 150 kg
MOC 31 kW
LICZBA PALNIKÓW 5 palników tubowych ze stali nierdzewnej (5 x 4kW) + boczny palnik + tylny palnik
SYSTEM ZAPALANIA JETFIRE
WYSOKOŚĆ PRZY OTWARTEJ POKRYWIE 142 cm
WYSOKOŚĆ 130 cm
GŁĘBOKOŚĆ 65 cm
SZEROKOŚĆ 195 cm
ZASILANIE propan
KOLOR stal nierdzewna
RUSZT DO PODGRZEWANIA duży, chromowany
RUSZT DO GRILLOWANIA 94 x 46 cm (stal nierdzewna)
ELEMENTY ZESTAWU grill / rożen / wąż i reduktor gazowy

Produkty powiązane pokaż wszystkie