MONOLITH Zapalarka elektryczna do grilla i kominka MONOLIGHTER

M-001

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

279,00 zł

279,00 zł za szt.

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

MONOLITH zapewnia grillowanie na najwyższym poziomie, łączy w sobie tradycję, design, innowacje i najbardziej zaawansowaną technologie grillowania. Ceramiczne grille, które spełniają wszystkie oczekiwania: grillowanie, wędzenie, pieczenie, gotowanie i obsmażanie, a wszystko na jednym wyjątkowym urządzeniu. Dodatkowo w ofercie znajdziemy różne, solidne akcesoria. Ciesz się wszystkimi opcjami, ciesz się zaskakiwaniem swoich gości, rozkoszuj się swoim podniebieniem. Twój ogród stanie się królestwem nieskończonych możliwości. Grille i akcesoria łączą estetykę z funkcjonalnością. Przedmiot sztuki, przyjemny dla oka i podniebienia.

Za pomocą elektrycznej zapalarki MONOLITH - MONOLIGHTER - możemy w bardzo łatwy i wygodny sposób rozpalić grilla, domowy kominek czy nawet ognisko. Teraz rozpalanie trwa dosłownie sekundy bez zbędnego dymienia. Szybko, efektywnie i przy każdej pogodzie. Co ważne rozpalamy ekologicznie bez żadnych wonnych i chemicznych substancji.

Sami decydujecie kiedy grill ma być gotowy. Aby uzyskać szybki rezultat najlepiej ułożyć z węgla drzewnego bądź brykietu małą piramidę. Rozpalenie średniej wielkości grilla (używając dobrej jakości węgla drzewnego (np. Węgiel Premium) trwa 60-90 sekund. Jeżeli do rozpalania kominka użyjemy suchego drewna o odpowiednich rozmiarach, potrwa to nie dłużej niż jedną minutę a nasz kominek będzie rozpalony. Można rozpalać wszystkie rodzaje kominków na drzewo, piece kaflowe oraz kuchenne.

UWAGA:
Należy pamiętać że gdy węgiel będzie się już żarzył odsuwamy zapalarkę na 5-10 cm od żaru oraz rozprowadzamy żar na całej powierzchni naszego grilla. W czasie procesu rozpalania nie używać żadnych innych chemicznych rozpałek.

Opis

WAGA 0,86 kg
DŁUGOŚĆ 48 cm
GŁĘBOKOŚĆ 7 cm
SZEROKOŚĆ 6 cm
ZASILANIE 230 V
MOC 2000 W
MAX. TEMPERATURA 600°C
KABEL ELEKTRYCZNY 3 m

Opinie

Napisz opinię

MONOLITH Zapalarka elektryczna do grilla i kominka MONOLIGHTER

MONOLITH Zapalarka elektryczna do grilla i kominka MONOLIGHTER

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: