Konewka TRAPEZIUM 14L C4 Fuksja

2421

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

23,00 zł

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Marka Hagsen powstała w oparciu o trzy podstawowe założenia: bliskość z NATURĄ, nowoczesne WZORNICTWO i FUNKCJONALNOŚĆ. Produkty marki Hagsen są tworzone przez profesjonalistów. Rozbudowane zaplecze technologiczne pozwala na stosowanie nowoczesnych technologii produkcyjnych i tworzenie przedmiotów o wyjątkowej jakości. Produkty zostały zaprojektowane tak, by były przydatne, łatwe w użyciu i mogły stać się ozdobą nowoczesnych wnętrz.

Kompaktowy rozmiar umożliwia przechowywanie w wąskich schowkach, oraz ułatwia transportowanie w opakowaniach zbiorczych. Uchwyt konewki został zaprojektowany tak, by w zależności od umiejscowienia rośliny w domu lub w ogrodzie, wygodnie było trzymać ją, na różne sposoby. Konewkę można nosić na ramieniu za pomocą paska. Jej kształt jest tak zaprojektowany, by ciężar konewki napełnionej wodą nie przeszkadzał w jej przenoszeniu.

Sitko konewki można zarówno odkręcić jak i podnieść jego wieczko, tak by szybko nalać wodę. Gdy sitko nie jest potrzebne, można je łatwo zdjąć i przyczepić do trzpienia rurki. 

Konewka może nie posiadać etykiety.

Opis

DŁUGOŚĆ 76,8 cm
WYKOŃCZENIE matowe
WYSOKOŚĆ 39,4 cm
SZEROKOŚĆ 16 cm
POJEMNOŚĆ 14 L
KOLOR fuksja
MATERIAŁ HDPE / PP (tworzywo sztuczne)

Opinie

Napisz opinię

Konewka TRAPEZIUM 14L C4 Fuksja

Konewka TRAPEZIUM 14L C4 Fuksja

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: