Haki do wędzarni, tradycyjne - 5 szt.

311201

Nowy

16,00 zł

16,00 zł za opk.

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Odkryj smak, pysznych, domowych, wędzonych wędlin. Przygotuj je w prosty sposób w wędzarni – wykorzystując haki ze stali nierdzewnej. Ich konstrukcja pozwoli Ci na wygodne rozmieszczenie swojskich wyrobów wewnątrz wędzarni, a także później – podczas przechowywania w kuchni czy spiżarni. Zestaw 5, klasycznych haków w kształcie litery „S” pozwoli Ci na uwędzenie solidnej porcji mięsiwa dla całej rodziny.

Wysokiej jakości stal nierdzewna typu 304, z której wykonane są haki sprawia, że zachowują one przez długi czas swoją wysoką przydatność. Haki odporne są na wysokie temperatury dzięki czemu nie ulegają odkształceniom. Ich klasyczny kształt i standardowy rozmiar sprawiają, że haki pasują do każdego rodzaju wędzarni ogrodowej.

  • Wygodne wędzenie – dzięki tradycyjnym hakom do wędzenia w wygodny sposób uwędzisz swoje wyroby mięsne stabilnie montując je na drążkach. Dzięki swobodnemu dostępowi dymu do całej powierzchni mięsiwa masz gwarancję równomiernego uwędzenia swoich wyrobów.

  • ​Pomoc w przechowywaniu mięs – uniwersalna konstrukcja haków pozwala na ich użytkowanie również poza wędzarnią. Pozostaw swoje szynki lub kiełbasy na hakach w spiżarni bez obaw, że ulegną uszkodzeniu lub niechcianemu pożarciu przez zwierzaki.

  • Idealne do produkcji wędlin dojrzewających – uniwersalna konstrukcja nadaje się nie tylko do wędzenia ale także do przygotowywania dojrzewających wędlin.

  • Solidne wykonanie – haki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej dzięki czemu przez dług czas zachowują wysoką przydatność. Stal ta jest odporna na wysokie temperatury, odkształcanie i rdzewienie. Haki przeznaczone są do kontaktu z żywnością.

  • Zestaw idealny – 5 sztuk haków znajdujących się w zestawie pozwoli Ci na uwędzenie solidnej porcji mięs dla całej rodziny. Wymiary jednego haka: długość 14cm – średnica 3 mm.

Opis

ILOŚĆ 5 szt.
DŁUGOŚĆ 14 cm
ŚREDNICA 3 mm
SZEROKOŚĆ 7 cm
MATERIAŁ stal nierdzewna

Opinie

Napisz opinię

Haki do wędzarni, tradycyjne - 5 szt.

Haki do wędzarni, tradycyjne - 5 szt.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: