Grill węglowy ceramiczny MONOLITH CLASSIC PRO 2.0 - 46cm

Foo000009

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

7 190,00 zł

7 190,00 zł za szt.

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Monolith zapewnia grillowanie na najwyższym poziomie, łączy w sobie tradycję, design, innowacje i najbardziej zaawansowaną technologie grillowania . Ceramiczny grill, który spełnia wszystkie oczekiwania: grillowanie, wędzenie, pieczenie, gotowanie i obsmażanie a wszystko na jednym wyjątkowym urządzeniu. Ciesz się wszystkimi opcjami, ciesz się zaskakiwaniem swoich gości, rozkoszuj się swoim podniebieniem. Twój ogród stanie się królestwem nieskończonych możliwości. Grill łączy estetykę z funkcjonalnością. Przedmiot sztuki, przyjemny dla oka i podniebienia.

Grille MONOLITH łączą zalety klasycznego grilla i kamiennego pieca. MONOLITH pozwala uzyskać doskonały efekt bez względu na to co i jak chcemy przygotować: piec, grillować czy wędzić.

Jest idealny gdy potrzebujesz wysokich temperaturach aby usmażyć stek lub niskich gdy chcesz piec i wędzić przez wiele godzin w bardzo niskich temperaturach.

Użyteczny zakres temperatur wynosi od 70 °C do 400 °C. Dzięki wyjątkowej wydajności Grill potrzebuje niewiele energii do wytworzenia i utrzymania żądanej temperatury. Można pracować w zakresie niskich temperatur z 3 kg ładunku węgla do 24 godzin. Mięso w piecach ceramicznych nie wysycha i pozostaje soczyste. Jeśli chcesz szybko zrobić 2 steki, to też nie jest problem. Przez efekt komina węgiel jest rozpalany bardzo szybko. Grill ma bardzo dobre uszczelnienie pomiędzy grillem i paleniskiem co pozwala go szybko wygasić i węgiel może być wykorzystany następnym razem.

MONOLITH z dodatkową płytą ceramiczną idealnie nadaje się do pieczenia pizzy lub chleba tak jak w tradycyjnym piecu. 

Unikalny system dozowania wiórów do wędzenia, umożliwia przygotowanie potraw bez otwierania pokrywy i nadania im typowego smaku dymu. Wióry są umieszczone na szynie i przechodzą przez otwór bezpośrednio do komory spalania.

MONOLITH składa stali niezwykle odpornej ceramiki i stali nierdzewnej. Ma dwie praktyczne półki wykonane z bambusa. Stojak, podobnie jak większość elementów metalowych wykonana ze stali nierdzewnej.

Dzięki doskonałej izolacji jaką daje ceramika i regulacji dopływu powietrza Monolith jest wydajny jak żaden inny tego typu grill. Zużycie węgla wynosi 25 - 50% w porównaniu z konwencjonalnym grillem. Szczelność z pokrywą zapobiega wysuszeniu żywności a grill oferuje bardzo szeroki zakres temperatur. Można używać w zimie.

Opis

GWARANCJA 10 lat
WAGA 85 kg / 115 kg (ze stojakiem)
KOLOR czarny
WYSOKOŚĆ 78 cm / 120 cm (ze stojakiem)
GŁĘBOKOŚĆ 71 cm
SZEROKOŚĆ 59 cm / 120 cm (z półkami)
KONSTRUKCJA regulacja temperatury / termometr / zmontowany / stelaż z 4 kółkami (2 z hamulcem)
PRZEZNACZENIE 3 - 8 osób
RUSZT DO GRILLOWANIA 46 cm (PRO-Series z 4 ustawienia wysokości ze stali nierdzewnej)
ELEMENTY ZESTAWU stelaż na kołach z półkami / deflektor ceramiczny / 2 naczynia na tłuszcz (ociekacze) / firebox PRO-Series / podajnik do wiórów do wędzenia / kosz na węgiel z przegrodą / uchwyt do rusztów
MATERIAŁ ceramika / stal nierdzewna / bambus

Opinie

Napisz opinię

Grill węglowy ceramiczny MONOLITH CLASSIC PRO 2.0 - 46cm

Grill węglowy ceramiczny MONOLITH CLASSIC PRO 2.0 - 46cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: