Grill węglowy Broil King KEG 5000

911470

6 999,00 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Grill węglowy Keg 5000 marki Broil King to wielofunkcyjne urządzenie 3 w 1. Grill węglowy KEG może służyć jako grill, wędzarnia oraz piec. Grill został wykonany w japońskim stylu Kamado i oferuje dla użytkownika szereg korzyści. Dzięki zastosowanej konstrukcji i izolacji grill węglowy Keg jest 2.5x bardziej wydajny termicznie, dlatego potrzebuje mniej węgla. Wykonanie ze stali gwarantuje, że grill nie pęknie oraz nie wchłania zapachów tak jak ma to miejsce w grillach ceramicznych. Wybierz grilla węglowego KEG przekonaj się o jego możliwościach.

Główne cechy grilla:

Izolowana konstrukcja pokrywy – Dwuścienna, stalowa konstrukcja grilla posiada doskonałe właściwości termiczne, co pozwala na ograniczenie zużycia węgla oraz ustawienie dokładnej temperatury.
Kontrola temperatury – Otwory wentylacyjne Roto-Draft™ umożliwiają precyzyjną kontrolę temperatury wewnątrz grilla. Zwiększając dopływ powietrza temperatura będzie rosnąć.
Żeliwny ruszt – Masywny, żeliwny ruszt dobrze utrzymuje temperaturę, co umożliwia przygotowanie steków z charakterystycznym diamentowym wzorem.
Solidna stalowa rama – Rama grilla gwarantuje jego stabilność podczas grillowania, a dwa duże koła ułatwiają przewożenie grilla po trawniku lub tarasie.
Zdejmowane półki boczne – Półki z opcją demontażu zapewniają dodatkową powierzchnię roboczą. Półki posiadają również wieszaki na akcesoria.
Aromatyzer – Grill Keg wyposażony został w aromatyzer, który pozwala na grillowanie metodą pośrednią. Sprawdzi się również podczas wędzenia w niskich temperaturach.
Bezpieczny w dotyku – Zewnętrzna część grilla nie nagrzewa się mimo temperatury panującej w środku.
Bez pęknięć – Konstrukcja grilla jest solidna i trwała co zapobiega możliwości pęknięcia. Korpus objęty jest 10-letnią gwarancją.
Wysuwana taca na popiół z otworem Roto-Draft™ - Szybkie i proste czyszczenie grilla jest możliwe, dzięki wysuwanej tacy na popiół. Z przodu tacy znajdziemy również otwór Roto-Draft™ do kontroli temperatury.
Możliwość montażu na haku – Grill Keg został przystosowany do montażu na amerykańskim haku. Wymagany jest specjalny uchwyt (KA5532).

Specyfikacja techniczna dla modelu KEG™ 5000 (911470):

• Izolowane ścianki grilla zbudowane z dwóch grubych arkuszy stali szlachetnej, pokryte emalią porcelanową.
• Górny odchylany ruszt chromowany o średnicy 47 cm, z możliwością odsuwania.
• Dwustronny ruszt żeliwny Flav-R-Cast™ o średnicy 48 cm, z możliwością ułożenia na dwóch poziomach.
• Duży precyzyjny wskaźnik temperatury Accu-Temp™.
• Odpinane półki boczne z 3 hakami na akcesoria na każdej z półek
• Górny mechanizm do sterowania przepływem powietrza Roto-Draft™.
• Wyciągana szuflada na popiół z mechanizmem do sterowania przepływem powietrza mini Roto-Draft™.
• Sprężynowy mechanizm otwierania i zamykania pokrywy.
• Solidne nogi z wytrzymałymi kołami.
• 2 otwieracze do butelek w rączce.
• Możliwość montażu grilla na haku samochodowym.

GWARANCJA:

• Stalowa obudowa - 10 lat;
• Ruszty żeliwne - 2 lata;
• Pozostałe elementy oraz farba - 2 lata.

INFORMACJA:
Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

*Z powodu stałego modyfikowania oferty Broil King, parametry produktów mogą różnić się od zawartych na stronie, która nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego lecz ma charakter poglądowy.

Dane techniczne

WYMIARY PACZKI 73 x 63 x 95 cm
WAGA 57 kg
WYSOKOŚĆ 119 cm
GŁĘBOKOŚĆ 71 cm
SZEROKOŚĆ 104 cm
KOLOR ciemny grafit
RUSZT DO PODGRZEWANIA 47 cm (chromowany, odchylany)
KOŁA 2 wytrzymałe
RUSZT DO GRILLOWANIA 48 cm (żeliwny)

Produkty powiązane pokaż wszystkie