Grill na pellet SmokeFire EX6 GBS

23511033

9 499,00 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Przyrządzaj swoje ulubione przepisy na zewnątrz, ponieważ każda potrawa smakuje lepiej z grilla. Oferując zakres temperatur od 95 do 315°C, grill SmokeFire zapewnia szeroki wybór metod przyrządzania, w tym opiekania steków, wędzenia mostków czy pieczenia ciast. Dzięki Weber Connect przyrządzenie perfekcyjnej potrawy nigdy nie było łatwiejsze. Jest to wbudowany asystent grillowania krok po kroku, który nie tylko odlicza czas przyrządzania, ale także wskazuje momenty odwrócenia i podania potrawy.

Powłoka z emalii porcelanowej Weber - Ekskluzywna powłoka z emalii porcelanowej Weber jest odporna na niszczące działanie czynników atmosferycznych, rdzewienie oraz pękanie. Zatrzymuje również ciepło, tak aby uzyskać stałą temperaturę przez cały czas grillowania.

Bezpośrednie, stałe ciepło - Inaczej niż w przypadku tradycyjnych grilli na pellet, w których duża płyta dyfuzyjna blokuje płomień, szyny aromatyzujące Flavorizer Bars zapewniają bezpośrednie oddziaływanie równomiernego strumienia ciepła. Podczas grillowania w wysokiej temperaturze skapuje na nie także tłuszcz, którego odparowywanie wzmacnia smak potrawy.

Zakres temperatur: 93-315°C - Zakres temperatur 93-315°C zapewnia szeroki wybór metod przyrządzania, w tym opiekania steków, wędzenia żeberek, pieczenia placków czy grillowania warzyw. To prawdziwie uniwersalny grill umożliwiający zarówno opiekanie, jak i wędzenie.

Technologia inteligentnego grillowania Weber Connect - Inteligentna technologia grillowania Weber Connect gwarantuje doskonale przyrządzanie potraw bez względu na poziom opanowania sztuki grillowania na pellecie. Otrzymuj na ekranie grilla lub telefonu powiadomienia ze wskazówkami krok po kroku od asystenta grillowania Weber Connect. Asystent nie tylko odlicza czas przyrządzania, ale także wskazuje momenty odwrócenia i podania potrawy. Za pomocą smartfona można nawet regulować temperaturę grilla SmokeFire.

SmokeBoost - Jeśli pragniesz jeszcze bardziej intensywnego charakterystycznego aromatu wędzenia, dodaj do przepisu więcej dymu. Na początku przyrządzania wybierz opcję SmokeBoost, aby pellet tlił się przez dłuższy czas, nadając potrawom aromat wędzenia.

Napęd Responsive Incline Drive Engine - Napęd prądu stałego został zaprojektowany pod kątem szybkiego rozgrzewania do temperatur w zakresie 95-315°C. Przekłada się to na większą różnorodność możliwych do przyrządzania potraw, w tym steków, żeberek w sosie barbecue, pizzy i wielu innych.

Ruszt do grillowania Gourmet BBQ System - Odkryj nieograniczone wprost możliwości grillowania dzięki rusztowi do grillowania ze stali nierdzewnej Gourmet BBQ System. Wystarczy wyjąć środek, aby zamienić ruszt do grillowania na kamień do pizzy, żeliwną blachę, ruszt do opiekania, stojak do drobiu lub dowolne inne sprzedawane oddzielnie akcesorium Gourmet BBQ System.

Dane techniczne

GWARANCJA pokrywa, kocioł oraz wszystkie pozostałe, niewymienione elementy - 5 lat / elementy elektryczne, ruszty, prowadnica na pellet, misa spalania, przegroda cieplna, obudowa panelu sterowania - 3 lata
WAGA 79,3 kg
WYSOKOŚĆ PRZY OTWARTEJ POKRYWIE 157 cm
WYSOKOŚĆ 119 cm
GŁĘBOKOŚĆ 84 cm
SZEROKOŚĆ 140 cm
KONSTRUKCJA stolik boczny / 2x kółka obrotowe / 2x kółka obrotowe z blokadą / haczyki na przybory i narzędzia / 1x sonda do mięsa w zestawie
KOLOR czarny
RUSZT DO GRILLOWANIA 25 x 91 cm (górny) / 46 x 91 cm (dolny), stal nierdzewna
MATERIAŁ stal pokryta emalią porcelanową

Produkty powiązane pokaż wszystkie