Aquablanc O2 - 5kg Zobacz większe

Aquablanc O2 - 5kg

00-4-015

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

182,00 zł

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Aktywny granulat tlenowy do dezynfekcji wody w basenach prywatnych.

Skuteczny w połączeniu z płynem Aquablanc A.

Super szybko rozpuszczający się granulat, dozowany bezpośrednio Działa doskonale razem z Aquablanc A i przez długi okres

Jest delikatny dla skóry

Bez zapachu chloru, bez chloramin

Stosowanie:

Przy pierwszym użyciu, lub przejściu na Aquablanc- system, należy użyć na każde 10 m3 wody 300 ml bezpośrednio do basenu Aquablanc A, następnie wsypać na każde 10 m3 wody 200g Aquablanc O2 - granulatu. Do późniejszego dozowania, używać co tydzień na każde 10 m3 wody 100g = 1 miarkę granulatu, co 14 dni na każde 10 m3 wody 100 ml preparatu Aquablanc A.

Wskazówki:

Oba preparaty dozować bezpośrednio do wody, a nie przez rynnę przelewową lub zbiornik spiętrzenia wody. Dzięki takiemu dozowaniu działanie preparatu będzie wydłużone. System Aquablanc jest również, jak najbardziej odpowiedni dla zbiorników wodnych wirowych i fontannowych, wymaga jednak stosowania większych dawek niż te które podano wyżej.

Przy szczególnym obciążeniu wody w basenie (dużo kąpiących się, burz atmosferycznych, bardzo wysokiej temperatury, unoszących się pyłków i in.) dozowanie musi być zwiększone.

Możliwe jest również w międzyczasie przeprowadzenie chlorowania granulatem Chemochlor T-Granulat 65. Podczas przerwy w eksploatacji, poleca się przeprowadzenie dezynfekcji Chemochlor T Duże Tabletki. Po tym czasie, można znowu bezproblemowo stosować system Aquablanc.

Przy stosowaniu tej metody uzdatniania wody nie działają inne środki dezynfekcyjne. Może tu dojść do niespodziewanych i niechcianych następstw.

Wskazówki bezpieczeństwa:

Proszę przestrzegać wskazówek zagrożenia i porad bezpieczeństwa zawartych na etykiecie i w karcie charakterystyki produktu,. Puste polietylenowe opakowanie, czyste i całkowicie opróżnione, służy jako surowiec wtórny.

Przed użyciem preparatu zapoznaj się z informacjami , znajdującymi się na etykiecie!

 

Zawiera: siarczan nadtlenku potasu(zawartość aktywnego tlenu ok. 4,7%)

Atest PZH HK/W/0099/08/2006

Opinie

Napisz opinię

Aquablanc O2 - 5kg

Aquablanc O2 - 5kg

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: