Oczyszczacz powietrza Lavender 1224

BAP-HC-I1224-U16X

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

979,00 zł

979,00 zł za szt.

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Zadaniem urządzenia oczyszczające jest zadbanie, aby w naszym otoczeniu było 'czyste powietrze'. Musimy pamiętać, iż większość z nas ogromną część czasu spędza w domu, biurze czy też innym pomieszczeniu zamkniętym, a w każdym takim otoczeniu obecne są roztocza, wirusy, bakterie, kurz, zwierzęca sierść, pyłki, zarodniki grzybów, dym papierosowy, czy chociażby nieprzyjemne zapachy.

Przebywanie w takich pomieszczeniach, wdychanie 'brudnego powietrza' i niezdrowych substancji nie jest najlepsze dla naszego zdrowia - stąd ciągły wzrost zachorowań na astmę, przewlekły katar czy różnego rodzaju stany alergiczne.

Z pomocą przychodzą nam właśnie oczyszczacze powietrza Lavender, które potrafią niwelować do 99% zanieczyszczeń z otaczającego nas powietrza.


6 ETAPÓW OCZYSZCZANIA POWIETRZA

ETAP 1
Filtr wstępny - zatrzymuje kurz i roztocze, zwiększa żywotność pozostałych filtrów.
ETAP 2

Filtr węgla aktywowanego(zintegrowany z filtrem HEPA) -zapewnia szybkie i skuteczne działanie przy usuwaniu dymu papierosowego, formaldehydu, benzenu, ksylenu oraz lotnych zwiazków organicznych (VOC), które sa odpowiedzialne za przykre
ETAP 3
Filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) - uważany obecnie za jeden z najskuteczniejszych filtrów - usuwa 99% zanieczyszczen powietrza takich jak: siersc i naskórek zwierzat domowych, pyłki, zarodniki plesni, czastki kurzu, roztoczre oraz inne alergeny unoszace sie w powietrzu. Zatrzymuje czasteczki o wielkosci do 0.3 μm.
ETAP 4
Jonizator - znana w środowisku medycznym jako “witaminy w powietrzu” jest skuteczna w usuwaniu bakterii oraz kurzu. Urządzenie na sekunde produkuje 10 milionów jonów ujemnych, które pomagają poprawić metabolizm oraz odporność organizmu.
ETAP 5
Fotokatalizator - ściśle współpracuje z Lampą UV, jest skuteczny w zwalczaniu toksyn, bakterii i wirusów. Powoduje rozkład chemiczny zanieczyszczeń na nie groźne składniki (woda, dwutlenek węgla, etc).
ETAP 6
Lampa UV - jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji powietrza i powierzchni. Promieniowanie ma silne właściwosci biobójcze i nieodwracalnie dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje.

Opis

SKUTECZNOŚĆ OCZYSZCZANIA POWIETRZA pył zawieszony 99% / bakterie i wirusy 99%
ZASILANIE 220~240V / 50Hz
MOC ZNAMIONOWA 54 W
WAGA 4.95 kg
KOLOR błyszcząca biel
WYMIARY 70 x 23 x 17 cm
WAGA PACZKI 5.82 kg
OBSZAR ZASTOSOWAŃ 10~15~20 m2
ILOŚĆ ETAPÓW OCZYSZCZANIA 6
FILTR WSTĘPNY tak
FILTR HEPA tak (1m2 pow. filtracyjnej)
FILTR WĘGLA AKTYWNEGO tak
FOTOKATALIZATOR tak
LAMPA UV tak
JONIZATOR tak
PRZEPŁYW OCZYSZCZONEGO POWIETRZA 120 CFM / 204 m3/h
POZIOM GŁOŚNOŚĆI 30/40/48/56 dBA

Opinie

Napisz opinię

Oczyszczacz powietrza Lavender 1224

Oczyszczacz powietrza Lavender 1224