Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacje

Nasze sklepy

znajdziesz tam produkty idealnie
dopasowane do Twoich potrzeb

Rozporowy, stelażowy, a może dmuchany? Jaki basen ogrodowy wybrać?

Baseny ogrodowe

Baseny ogrodowe - Chłodna odpowiedź na upalne lato!

 

 

Jaki basen ogrodowy będzie dla Ciebie najlepszy?

 

Polacy pokochali letnie zabawy w wodzie w swoich ogrodach, więc z roku na rok na rynku pojawia się coraz więcej basenów. Najpopularniejsze są trzy rodzaje: rozporowy basen ogrodowy, stelażowy basen ogrodowy i dmuchany basen ogrodowy. W naszej ofercie mamy baseny sprawdzonej marki Bestway, która ceniona jest za wysoką jakość produktów, funkcjonalne rozwiązania i gwarancję bezpieczeństwa. Bestway oferuje duży wybór basenów różnych rozmiarów i o różnych parametrach.

Sprawdź, czym charakteryzują się poszczególne rodzaje basenów, zanim podejmiesz decyzję o zakupie.

 

 

  

Rozporowy basen ogrodowy - stawia się sam!

 

Rozporowy basen ogrodowy, mimo dużych rozmiarów, bardzo łatwo się rozstawia. Trochę czasu trzeba poświęcić na przygotowanie pod niego miejsca (uprzątnąć ostre przedmioty, pozbyć się nierówności) oraz na napełnienie go wodą. Kiedy te czynności masz za sobą, czekają Cię już tylko same przyjemności. Rozporowy basen ogrodowy jest na tyle duży i głęboki, że można w nim nurkować, uczyć dzieci pływania, a nawet spotykać się w nim z całą rodziną i przyjaciółmi i spędzać w tak przyjemny sposób niejedno lato. Rozporowy basen ogrodowy to długofalowa inwestycja. Ściany wykonano z 3-warstwowego, wytrzymałego materiału łączącego PVC i siatkę,  co tworzy trwały materiał DuraPlus, wzmocniony w celu zwiększenia wytrzymałości i odporności na przebicie.

 

 Bestway basen rozporowy

Baseny Rozporowe

 

 

Stelażowy basen ogrodowy - stabilny i wyjątkowo wytrzymały!

 

Stelażowy basen ogrodowy charakteryzuje się sztywnym szkieletem oraz niezwykle wytrzymałą ramą. Dzięki tym elementom zachowuje swój kształt i jest bardzo stabilny. Stelażowy basen ogrodowy w przeciwieństwie do rozporowego nie musi być tylko okrągły, ponieważ to właśnie stelaż umożliwia przygotowanie basenu owalnego oraz prostokątnego. Stelażowy basen ogrodowy pomieści naraz imponującą ilość osób i to bez ryzyka wylania się wody. Wydawać by się mogło, że basen o tak dużych rozmiarach trudno przechowywać poza sezonem, ale to nieprawda. Stelażowy basen ogrodowy jest zarazem kompaktowy i po złożeniu nie zajmuje wcale dużo miejsca.

 

 Bestway basen stelażowy

Baseny Stelażowe

 

 

Dmuchany basen ogrodowy - nie tylko dla najmłodszych!

 

Dmuchany basen ogrodowy sprawdzi się zarówno w domu jednorodzinnym jak i na działce rekreacyjnej. Jego zalety to wyjątkowo prosta konstrukcja i równie łatwa obsługa. To basen dla tych, którzy po prostu chcą wejść do wody i dobrze bawić w gorące letnie dni - bez czasochłonnego rozkładania i długiego napełniania wodą, jak w przypadku innych rodzajów basenów. Ponieważ dmuchane baseny ogrodowe dostępne są w wielu różnych rozmiarach, łatwiej dopasować je do przestrzeni jaką dysponujemy. Nie trzeba posiadać wielu metrów kwadratowych ogrodu, żeby postawić w nim basen ogrodowy. Utarło się, że dmuchany basen ogrodowy przeznaczony jest dla dzieci i w związku z tym ma małe wymiary. Nic bardziej mylnego. Największe z dostępnych u nas modeli mają aż 305x83x56 cm. W sam raz na zabawy w wodzie z całą rodziną.

 

Bestway basen dmuchany

Baseny Dmuchane

 

 

Basen ogrodowy, niezależnie od tego, czy jest rozporowy, stelażowy czy dmuchany, to z wielu powodów jest to atrakcyjna opcja na lato. Kiedy brak czasu na urlop w ciepłych krajach, weekendowy rodzinny wypad nad wodę z jakichś powodów nie wchodzi w grę, a myśl o ogrodowym party przy trzydziestostopniowych upałach bez możliwości schłodzenia się nie napawa radością, z pomocą przychodzi wypełniony chłodną wodą basen ogrodowy.

 

Jeśli nie chcesz, żeby zaskoczył Cię letni żar lejący się z nieba, zawczasu przygotuj się na upalne dni i zamów już teraz basen ogrodowy, na który się zdecydowałeś.

 

Pełną ofertę basenów ogrodowych wiodącej marki Bestway znajdziesz w naszym sklepie on-line.

Baseny Bestway