toalety turystyczne

Informacje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Dane teleadresowe i godziny otwarcia

toalety turystyczne

Toalety turystyczne

W podróży, podczas campingu, nad wodą czy wszędzie tam, gdzie będziemy przez dłuższy czas przebywać poza domem z pewnością przyda się toaleta turystyczna. Każda oferowana przez nas toaleta przenośna jest wygodna także dla dzieci i higieniczna. Preparaty do toalet, dostępne w formie płynów, saszetek czy żelu sprawiają, że toalety turystyczne zabierane w podróż zachowują czystość w każdym miejscu, jakie wybierzemy na wyjazd.

Toalety turystyczne a dłuższy camping

Wybierając na camping miejsce odludne i niezurbanizowane powinniśmy zadbać o zachowanie go w czystości. Jednym ze sposobów na to są toalety turystyczne, dzięki którym możemy załatwiać podstawowe potrzeby fizjologiczne w sposób higieniczny i przyjazny dla otoczenia. Ale toaleta turystyczna to nie jedyny element, jaki powinien znaleźć się w ekwipunku świadomego turysty. Planując palenie ogniska w odludnym miejscu warto mieć przy sobie tzw. paleniska ogrodowe, które mogą posłużyć zarówno do rozpalenia ognia, jak i przyrządzenia potraw z grilla. Ich zaletą jest pozostawienie ziemi i roślinności pod paleniskiem w stanie nienaruszonym. Jeśli więc zależy nam na zachowaniu pierwotnego stanu miejsca, w którym obozujemy powinniśmy korzystać z odpowiednich akcesoriów campingowych.

Toalety turystyczne a żegluga

Oferowane przez nas toalety turystyczne doskonale sprawdzają się również jako toalety na jednostkach pływających takich jak żaglówki. Ich prosta obsługa oraz ogólnodostępność oferowanej chemii do toalet pozwala na wielokrotne opróżnianie toalety i uzupełnienie niezbędnej chemii – toaletę turystyczną możemy opróżnić w każdej marinie, gdyż stosowana w nich chemia jest biodegradowalna i bezpieczna dla środowiska. Toalety można więc opróżniać bezpośrednio do kanalizacji.

Klientów poszukujących wysokiej jakości toalet turystycznych do zastosowań mobilnych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy Państwu najwyższej jakości toalety turystyczne oraz chemię do toalet znanych i cenionych producentów. Ze względu na kompaktowy rozmiar oraz funkcjonalność nasze toalety turystyczne doskonale sprawdzają się zarówno podczas wyjazdów, jak i jako wkłady do toalet stacjonarnych na działkach rekreacyjnych. Możemy z nich korzystać wszędzie tam, gdzie nie możemy lub nie chcemy przyłączyć się do istniejącej sieci kanalizacyjnej lub instalować dużych zbiorników asenizacyjnych.

toalety turystyczne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie