klimatyzatory i oczyszczacze powietrza

Katalog

Dostępność

Informacje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Dane teleadresowe i godziny otwarcia

klimatyzatory i oczyszczacze powietrza


KLIMATYZATOR PRZENOŚNY, CZYLI NOWOCZESNA TECHNOLOGIA ZAMKNIĘTA W KOMPAKTOWEJ OBUDOWIE.

Innowacyjny klimatyzator mobilny wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego człowieka, który ma świadomość, iż zbyt wysoka oraz za niska temperatura powietrza, a także nieodpowiednia wilgotność w pomieszczeniu mają negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.
Nowoczesne, urządzenie, stworzone, by zapewniać komfortowe warunki w jednym pomieszczeniu, zostało wyposażone w szereg dodatkowych funkcji. Nie tylko chłodzi, ale także ogrzewa i osusza, a w przypadku niektórych modeli nawet wentyluje powietrze w pomieszczeniu.
Klimatyzator przenośny Blaupunkt, mimo niewielkich rozmiarów i cichej pracy, zapewnia optymalne warunki do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.


OCZYSZCZACZE POWIETRZA mają za zadanie zadbać, aby w naszym otoczeniu było 'czyste powietrze'. Musimy pamiętać, iż większość z nas ogromną część czasu spędza w domu, biurze czy też innym pomieszczeniu zamkniętym, a w każdym takim otoczeniu obecne są roztocza, wirusy, bakterie, kurz, zwierzęca sierść, pyłki, zarodniki grzybów, dym papierosowy, czy chociażby nieprzyjemne zapachy. Przebywanie w takich pomieszczeniach, wdychanie 'brudnego powietrza' i niezdrowych substancji nie jest najlepsze dla naszego zdrowia - stąd ciągły wzrost zachorowań na astmę, przewlekły katar czy różnego rodzaju stany alergiczne. Z pomocą przychodzą nam właśnie oczyszczacze powietrza Lavender, które potrafią niwelować do 99% zanieczyszczeń z otaczającego nas powietrza.

klimatyzatory i oczyszczacze powietrza W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Klimatyzatory

    Dobre samopoczucie w zamkniętym pomieszczeniu zależy także od temperatury i jakości otaczającego nas powietrza. Klimatyzator Blaupunkt pomoże nam zadbać o nie chłodząc, ogrzewając lub osuszając mieszkanie czy biuro, w którym przebywamy.

    Klimatyzator domowy świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy prostego w obsłudze urządzenia, dopasowanego do potrzeb mieszkańców. W pomieszczeniu, w którym spędzamy większą część dnia komfort o każdej porze roku i przy każdej temperaturze zewnętrznej jest sprawą równie ważną jak wygoda samego wyposażenia.

    Kiedy montaż specjalistycznej instalacji z różnych powodów nie wchodzi w grę, klimatyzator przenośny nie wymaga od nas żadnych zmian architektonicznych, zapewniając jednocześnie dobrze schłodzone, przyjemnie ogrzane lub pozbawione zbytniej wilgoci powietrze, w którym będzie nam się dobrze pracowało i wypoczywało.

  • Oczyszczacze powietrza