Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacje

Nasze sklepy

znajdziesz tam produkty idealnie
dopasowane do Twoich potrzeb

WYNIKI KONKURSU „Wygraj materac do pływania Bestway!”

Konkursy
Kochani, szalenie dziękujemy Wam za udział w naszym konkursie! ???? ???? Wybór zwycięzców był dla nas bardzo trudny, bo dostaliśmy tyle pięknych odpowiedzi od Was, że najchętniej nagrodzilibyśmy Was wszystkich! ❤ Ale miejmy nadzieje w przyszłych konkursach będzie kolejna szansa na fajne nagrody dla Was. ????

 

 

Po długich debatach, ogłaszamy listę Zwycięzców:

 

???? 1 miejsce:

Materac do pływania Paw - Bestway x 1

Anula Wawrzyniak

 

???? ???? 2-3 miejsce:

Materac do pływania Jednorożec - Bestway x 2

Grażyna Chodorowska

Karolina Źródelska

 

???? ???? 4-5 miejsce:

Materac do pływania Łabędź - Bestway x 2

Emilia Skiba

Agnieszka Pyć

 

Wymienione osoby prosimy o przesłanie w wiadomości prywatnej na Facebooku adresu dostawy (imię i nazwisko, dokładny adres, numer telefonu, adres e-mail). Jeśli udostępnicie nam zdjęcie z nagrodami, będziemy uszczęśliwieni! ???? Wasza radość z prezentu będzie dla nas motywacją do organizacji kolejnych konkursów. ????

 

WAŻNE INFORMACJE DLA ZWYCIĘZCÓW:

???? Uczestnik Konkursu, który znalazł się na Liście Zwycięzców, powinien w ciągu 5 dni od daty publikacji wyników przesłać swoje dane osobowe i adres dostarczenia nagrody w wiadomości na „Grill i ogród” (grilliogrod.pl). Na podstawie przekazanych danych Organizator prześle wysyłkę zawierającą przyznaną nagrodę konkursową.
???? Wysyłka nagród nastąpi do 14 dni od momentu otrzymania prawidłowych danych od Zwycięzcy.
???? W przypadku braku kontaktu Zwycięzcy w ciągu 5 dni od daty ogłoszenia wyników, nagrody pozostają do wyłącznej dyspozycji Organizatora.