Aquablanc A - 1kg Zobacz większe

Aquablanc A - 1kg

00-4-113

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

40,00 zł

Płatności zabezpiecza:
Płatności zabezpiecza:

Więcej informacji

Płynny aktywator dla Aquablanc O2 - granulatu tlenowego, wspomaga odkażanie wody w basenie, działa bakteriobójczo i przeciw glonom.

Łatwy w użyciu i dozuje się go bezpośrednio do wody

Działa doskonale razem z Aquablanc O2 przez długi okres

Działa w wodzie korzystnie dla skóry

Ulega całkowitemu biologicznemu rozkładowi w oczyszczalni ścieków

 

Stosowanie:

Przy pierwszym użyciu, lub przejściu na Aquablanc system, należy użyć na każde 10 m3 wody 300 ml preparatu bezpośrednio do basenu, potem wsypać na każde 10 m3 wody 200g Aquablanc O2 - granulatu. Do późniejszego dozowania, co tydzień na każde 10 m3 wody 100g = 1 miarkę granulatu, co 14 dni na każde 10 m3 wody 100 ml płynu Aquablanc A.

 

Wskazówki:

Oba preparaty dozować bezpośrednio do wody, a nie przez rynnę przelewową względnie zbiornik spiętrzenia wody. Takie dozowanie wydłuża działanie preparatu. System Aquablanc A nadaje się również dla zbiorników wodnych wirowych i fontannowych, wymaga jednak stosowania większych dawek niż jak wyżej podano.

Przy dużym obciążeniu wody w basenie (dużo kąpiących się, burze atmosferyczne, bardzo wysokiej temperatury, unoszących się pyłków i in.), dozowanie musi być zwiększone.

Możliwe jest również w międzyczasie przeprowadzenie chlorowania preparatem Chemochlor-T-Granulat 65. Podczas przerwy eksploatacyjnej, poleca się przeprowadzenie dezynfekcji preparatem Chemochlor T Duże Tabletki. Po przeprowadzeniu takiej dezynfekcji, można znowu bezproblemowo używać Aquablanc.

Ważne jest, że inne środki glonobójcze przy tej metodzie nie działają. Może tu dojść do niespodziewanych i niechcianych następstw.

 

Wskazówki bezpieczeństwa:

Proszę przestrzegać wskazówek bezpieczeństwa, znajdujących się na etykiecie i w karcie charakterystyki produktu. Preparat i opakowanie usuwać jako odpad niebezpieczny

Przed użyciem preparatu zapoznaj się z informacjami , znajdującymi się na etykiecie!

 

Zawiera: specjalny polimer kationowy(zawartość substancji czynnej 34%)

 

Atest PZH HK/W/0099/08/2006

 

Opinie

Napisz opinię

Aquablanc A - 1kg

Aquablanc A - 1kg

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: